تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۵ - ۱۳:۰۶ کد مطلب 65148

خرازی: محاکمه احمدی‌نژاد حق تاریخی ملت است/ محال است او بازگردد

به گزارش میدان۷۲ سید محمد‌صادق‌ خرازی سه‌شنبه شب در جمع اعضای حزب ندای ایرانیان و اصلاح‌طلبان آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه احمدی‌نژاد تمام شد و محال است دوباره به صحنه سیاسی و قدرت بازگردد و محاکمه چنین فردی به سبب سخنان و اعمالش حق تاریخی ملت ایران است، اظهار داشت: آن ادبیات و گفتمانی که سال‌ها ایران […]

به گزارش میدان۷۲ سید محمد‌صادق‌ خرازی سه‌شنبه شب در جمع اعضای حزب ندای ایرانیان و اصلاح‌طلبان آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه احمدی‌نژاد تمام شد و محال است دوباره به صحنه سیاسی و قدرت بازگردد و محاکمه چنین فردی به سبب سخنان و اعمالش حق تاریخی ملت ایران است، اظهار داشت: آن ادبیات و گفتمانی که سال‌ها ایران را به انزوا کشاند و کشور را تا آستانه سقوط پیش برد هرگز دراین سرزمین دوباره قد علم نخواهد کرد.

وی مدعی شد: او با خطاهای تاریخی و استفاده از اعتماد بزرگان و سوء‌مدیریت‌ها، آسیب‌های جبران‌ناپذیر به کشور زد و خدمتی به مردم شریف ایران نکرد.

خرازی با ادعای اینکه احمدی‌نژاد با ادبیات خاص و کاغذ‌پاره خواندن قطعنامه‌ها موجب بی‌اعتمادی جهان علیه ایران شد و به شدت قدرت بازدارندگی آن را تنزل داد، ابراز کرد: هیچ ایرانی علاقه ندارد که به بهانه‌های واهی، مردمش در انزوا قرار بگیرد!

وی با بیان اینکه در هشت سال گذشته ادبیات تند، تلخ و سخره‌آمیز تمدن و تاریخ ملت ایران را در عرصه جهانی به بازی گرفته بود ادامه داد: موفقیت هسته‌ای که امروز شاهد آن هستیم می‌تواند ایران امروز ما را با دیروزش متمایز کند.

خرازی افزود: ایران از امروز راه بزرگی را آغاز کرد و برای مردم کشور و حتی سایر کشورها ثابت شد که با فرهنگ گفت و گو و مذاکره در جهان می‌توان حقوق مسلم یک ملت را استیفا کرد.

این فعال سیاسی گفت: در این توافق مردم ایران نشان دادند با وجود همه بدنامی‌ها و احجاف در حق آنها همواره پاسدار حق و عدالت و آزادای بوده و هستند.

خرازی با اشاره به آرمان‌های بلند اصلاحات و پیوند آن با مردم و آرمان‌های امام (ره) تصریح کرد: اصلاحات زنده است چون انقلاب‌، امام و رهبری زنده است.

وی در ابتدای سخنان خود به توافق بزرگ هسته اشاره کرد و حصول آن را در نتیجه مجاهدت‌های شبانه‌روزی خردمندان عرصه دیپلماسی کشور تحت منویات مقام معظم رهبری و رویکردهای دولت تدبیر و امید و همکاری‌های مردم توصیف کرد.

خرازی گفت: با این توافق ملت ایران به موفقیت‌های بزرگی نایل آمد از جمله تهدید خارجی از سر ایران دور شد و مسئله هسته کشورمان به رسمیت شناخته شد، اما برای حل مشکلات داخلی و رونق اقتصادی، کسب وکار و اشتغال همه باید همت کنند و دولت تدبیر و امید را یاری دهند.

منبع: فارس
 1. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 41 Thumb down 16

  اگردارایهای احمدی نژاد نبوداصلا این دولت با کدام دست می خواست مذاکره کند شماها همان سال ۱۳۸۴ هم با احمدی نژاد مشکل داشتید شماها انشا اله دوره تان درسال ۱۳۹۶ با امدن احمدی نژاد تمام می شود توکه می گویی کاغذ پاره مال چه چیزی بود دفاع ازهمین هسته ای از وقتی که این دولت سرکار امد ایا به یارانه مردم اضافه کردید ایا به وام ازدواج اضافه کردید ایا مسکن مهر را تمام کردیدوهزارا ن ایا ایاهای دیگر….

 2. بنده خدای علی/مقداد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 15 Thumb down 43

  آفرین وهزارآفرین به خرازی.حرف حقی است.میدان۷۲بهتره حرفای جناب خرازی را چاپ کن تا همه بخوانند.به امیدآنروز که محاکمه راشاهدباشیم.این حق مسلم ماست.ضمنا خیال باطل است اگرفکرمی کنیداودوباره برمیگرده.

  • جلال :
   آیا موافقید؟ Thumb up 6 Thumb down 2

   شما که میگی محاله احمدی نژاد برگرده خودتم میدونی که برمیگرده و از ترست هست که اومدی مطالب مربوط به او رو میخونی تا ببینی چه خبره

 3. مردمی نژاد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 16 Thumb down 4

  … گری که جدیدا شده آقای تلویزیون و تحلیل های صدا و سیما !

 4. فرزند یک شهید :
  آیا موافقید؟ Thumb up 28 Thumb down 6

  انشالله آقای … و سایر کسانی که در فتنه ها نقش داشته ودارند محاکمه شوند تا معتوم شود چه خیانت هایی مرتکب شده اند.

 5. mohsen :
  آیا موافقید؟ Thumb up 16 Thumb down 6

  ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست/عرض خود میبری و زحمت ما میداری

 6. گیتی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 19 Thumb down 7

  بزرگترین خدمت احمدی نژاد این بود که امثال شما م… ها ی دیروز امروز دائم به مقام معظم رهبری متوسل میشوید تا سابقه قبلی تان را پاک کنید….

 7. کریم :
  آیا موافقید؟ Thumb up 21 Thumb down 8

  آقای خرازی شما ودارو دسته تان بروید دعا کنید که هیچ موقع اسناد خیانتهایتان که به ملت واحمدی نژاد کردیدتوسط کشور های انگلیس وآمریکا منتشر نشود.

 8. مهدی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 20 Thumb down 7

  من شمالی هستم
  آقای خرازی ببند اون …. خودتو
  … بیجا نکن
  تو ا… چه کاره این مملکت و مردمی که در مورد دکتر احمدی نژاد حرف می زنی
  شما و اون دار و دسته بی خاصیت و …. باید …. بشین
  … شما و دودمان شما
  …. بر شما
  سلام بر دکتر احمدی نژاد
  دکتر هنوز در قلب ملت بزرگ ایرانه

 9. مهدی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 15 Thumb down 6

  واقعاوقاحت هم حدی داره .خداروشکرکه دشمنان احمدی نژادامثال این خرازیست چطورجرات میکنی به کسی که احیاکننده گفتمان امام بوده اینطوری توهین کنی .
  همین که احمدی نژادمهرتاییدرهبرروبعد۸سال گرفت خودش تودهنی محکمی به توست

 10. امیرعباس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 13 Thumb down 5

  دقیقا خرازی درست می گوید احمدی نزاد بنا به میل خود بر نخواهد گشت اما او خوب می داند که خادم ملت است ونمیتواند بر خلاف خواسته ملت عمل کند او باید به صحنه بیاید چون اکثریت ملت اورا می خواهند احمدی نزاد محکوم به همراهی با مردم است او امید مردم را نا امید نخواهد کرد

 11. محمدرضاطهماسبی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 6 Thumb down 3

  درسایت خبرهم جواب این آقارادادم فکر می کنم یکی باید این آقاازبرق بکشد. بی انصافی چیزی است که در این روزها از شاخصه های امثال ایشان است، به امثال ایشان میگویم امتحان کنید ببینید بابازگشت ایشان چه اتفاقی می افتد، تادیروز ما متهم بودیم به نپذیرفتن اینها وامروز اینها خود راروشنفکروفهمیده وطرفداران دکتر را یه مشت دهاتی و….میخوانند. باید بگویم باز هم به شرف دهاتیها که به هرقیمتی خود رانمیفروشند. موفق باشید یاحق

 12. مهدی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 7 Thumb down 3

  من متاسفم براتکن اقای خرازی شمابااین ادبیات تنهاشخصیت خودرونشان میدید
  احمدی نژاداین همه خدمت کردشماحتی نصف خدمات دکترهم عرضه ندارید

 13. عدالت :
  آیا موافقید؟ Thumb up 8 Thumb down 3

  درود بر احمدی نژاد،مرگ بر منافق

 14. آرش :
  آیا موافقید؟ Thumb up 7 Thumb down 2

  آقای خرازی دقیقا من میخوام بدونم چی و کی باعث شد اونا راضی به مذاکره بشن؟چی باعث شد اونا به تب راضی بشن، جز یه نفر اونارو به مرگ گرفت، اگه قرار بود رویه سیاست شما توی دوره اصلاحات رو اقای احمدی نژاد ادامه بده که الان انرژی هسته ای به خاطره ها پیوسته بود، یادتون نره شما میوه درخت احمدی نژادو چیدین

 15. ccf :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 3

  جناب خرازی!! هنوز یادمان نرفته دسته گل هایی که آب دادید تو دوره ای که منسب دار بودید!! …. امثال شما بود که تا کمر جلوی …. این ملت بزرگ خم شدید و دست …. و به خیال خام خودتان تعامل اطلاق میکردید! سوابق شما نه رنگ و بوی دیانت میدهد و نه ملیت..!
  چطور شمایی که توی پر قو بزرگ شدید و درکی از درد ندارید طوری حرف میزنید انگار مملکت ارث پدری شماست که حالا بعد از هشت سال دوری دو سالیست سینه چاک ملت شدید و طوری افسارگسیخته حرف میزنید که انگار قرار نیست دیگر کسی مانند احمدی نژاد بیاید که معنی درد مردم را بداند!!

  پایان شب سیه سپید است..

 16. رضا :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  چطورزمانی که احمدی نژادخواست دست دزداروروکنه همه می گفتن به مصلحت نیست حال همه برعلیه احندی نژادبسیج شدن کسی نمیگه به مصلحت نیست

 17. امیر :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  حتماًدوباره آقای خرازی رفته اروپا خیلی بهش خوش گذشته ،آخه بنده خدا چطور نمیگی رفیقات باید محاکمه بشن که اون بازیهاراسرملت درآوردن ،راستی یادته درزمان وزارتت وزیرخارجه انگلیس چطورباهات رفتارکرد به نظرت درشان مردم ایران وتمدن ایران بود.خدا انشاالله …

 18. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  من فکر می کنم این اقا شرور می گوید.

 19. خرم آبادی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  آقای خرازی دست از … بردار به خدا هر کی با حق در افتاد بدجور ور افتاد بدبخت !

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: