تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۰ - ۱۰:۳۸ کد مطلب 65299

دیدگاه/مصطفی اسماعیل پور:

آقای ریس جمهور! هواداران خود را نا امید نکن …

مطمئن باشید مخالفان انقلابی دولت تدبیر و امید خیلی بیشتر از حامیانتان نگران وعده های انتخاباتی بر زمین مانده شما هستند. ما نه برای موفقیت های شما مجلس عزا می گیریم و نه از شکست های شما جشن و سرور برپا می کنیم.

میدان ۷۲/مصطفی اسماعیل پور: به عنوان کسی که نه به شما رای دادم و نه از توافق دولت شما با غرب خوشحالم به شما و همکارانتان خسته نباشید می گویم و از زحمات شما برای حل پرونده هسته ای تشکر می کنم.

آقای رئیس جمهور!
سه شنبه شب  گروهی از هواداران شما برای سومین بار در خیابان های بالا شهر تهران و برخی شهرهای کشور به بهانه توافق نهایی با غرب به خیایان ها ریختند و بطرق مختلف خرسندی و رضایت خود را ابراز کردند. بگذریم از اینکه این جماعت از کدام طیف اجتماعی بودند، فرض بر این می گیریم که آنها صرفا از قشر مرفه نبودند اما هر کدام از آنها بسته به فرهنگ و عقاید خود آرزوها و انتظاراتی را فریاد می زدند که گمان می کنند این توافق می تواند آنها را براورده کند. اکثر این مردم احتمالا نطق تلوزیونی شما را شنیده اند و این گفته شما که « دو ماه دیگر کلیه تحریم ها برداشته خواهد شد» را باور کرده اند. آنها از دولت شما انتظار خواهند داشت که تا در دوران پسا تحریم نرخ ارز ، طلا و دیگر کالا ها  کاهش چشمگیر داشته باشد و بازار از این رکود خارج شود. سوال اینجاست که ایا اظهارات شما در مورد لغو تحریم ها در دو ماه اینده با سند ۱۵۹ صفحه ای متن توافق مطابقت دارد؟ ایا دولت شما واقعا توانایی کاهش قیمت ها را دارد؟

آقای رئیس جمهور!
گروهی از هواداران شما در آن شب با در دست داشتن دستبند های سبز و عکس هایی از سران فتنه خواهان رفع حصر آنان شدند. این خواسته بارها و بارها در مراسمات گوناگون به شما منتقل شده است و حضرتعالی هم در برخی موارد تلویحا تایید کرده اید. آیا جنابعالی به عنوان رئیس شورای امنیت ملی واقعا درصدد رفع حصر سران فتنه سبز هستید؟ جنابعالی مستحضر هستید که حبس سران فتنه در قبال آسیب های فراوانی که به وجه نظام انقلاب اسلامی چه عامدانه و چه غیر عامدانه  وارد شده است و همچنین خیانت هایی که در حق نظام شده، بسیار ناچیز است. احتمالا هم در جریان هستید که پیشنهاد اعمال تحریم های سختی که برای رفع ان دولت شما دار و ندار هسته ای را حراج کرد توسط همین فتنه گران به طرف های غربی داده شده است. آیا واقعا تصور شما اینست که می توانید به رفع حصر سران فتنه جامه عمل بپوشانید؟

اقای رئیس جمهور!
در بین هوادارن شما کم نیستند کسانی که تحت تاثیر تهاجم فرهنگی غرب، ظاهری متفاوت با فرهنگ ایرانی اسلامی ما دارند. کسانی که با الگو برداری از سبک زندگی آمریکایی به دنبال کسب آزادی های به اصطلاح مدنی دولت اصلاحات بودند، حال در دولت تدبیر و امید مطالبات خود را جستجو می کنند. آیا جنابعالی در جایگاه ریاست شورای عالی انقلاب فرهنگی این هدف را دنبال می کنید؟ آیا حضرت عالی به عنوان یک روحانی این هنجارشکنی های هواداران خود را تایید می کنید؟

آقای رئیس جمهور!
دغدغه ی من به عنوان یک منتقد دولت یازدهم ریزش آرای و افول محبوبیت شما نیست. شما بخشی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستید. شما قبل از اینکه رئیس جمهور منتخب اکثریت  ۰٫۷ درصدی باشید التزام خود را به قانون اساسی و ولایت فقیه اعلام کرده اید. اگر قرار باشد جنابعالی با طرح شعار هایی خارج از اختیارات و توان خود و زیر پا گذاشتن آنها و  یا احیانا با دادن وعده های دروغین اعتماد این دسته از هموطنان را سلب کنید، در وحله اول اعتبار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را خدشه دار کرده اید. مطمئن باشید مخالفان انقلابی دولت تدبیر و امید خیلی بیشتر از حامیانتان نگران وعده های انتخاباتی بر زمین مانده شما هستند. ما نه برای موفقیت های شما مجلس عزا می گیریم و نه از شکست های شما جشن و سرور برپا می کنیم، و نه برای زمین زدن دولت محترم چوب لای چرختان می گذاریم. ما دلواپس اقتدار و سربلندی نظام جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب هستیم.

یا علی

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: