تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۵ کد مطلب 65518

بورسیه های غیر قانونی

بنیان چند خانواده نوپا را ویران کردید؟

جمعی از دانشجویان بورسیه در نامه‌ای به رئیس سازمان اموردانشجویان اعلام کردند: می‌دانید با انتشار نام دانشجویان بورسیه و تهمت زدن های بی اساس، رانتی، آقازاده، بی سواد، لغو بورس و … بنیان چند خانواده نوپا را ویران کردید؟

به گزارش میدان ۷۲،جمعی از دانشجویان بورسیه نامه ای به رئیس سازمان امور دانشجویان نوشتند که به شرح زیر است:

 

بسمه تعالی
جناب آقای دکتر صدیقی
رییس محترم سازمان دانشجویان ومعاون وزارت علوم تحقیقات و فناوری
با سلام

 

می‌دانید با انتشار نام دانشجویان بورسیه و تهمت زدن های بی اساس،رانتی،آقازاده ،بی سواد، لغو بورس ،و …بنیان چند خانواده نوپا تشکیل شده را ویران کردید؟؟
آبرویمان را فقط و فقط از خدا میخواهیم و این زمستان نیز می گذرد و رو سیاهیش به ظالمانی چون شما خواهد ماند.
امیدواریم ایامی را که بر ما و خانواده های بی گناهمان  تلخ کرده اید و استرس اظطراب ، فشارهای روحی و روانی ،شکنجه هایی که در محیط دانشگاه و در میان دوستان و اشنایان  با نیت پلید سیاسی خودبرما تحمیل  کرده اید، حداقل به کام شما باشد. شکایت از شما را در این دنیا نمی توانیم نزد قاضی ببریم تا تظلم خواهی کرده باشیم ،درهای قوه قضاییه بر روی ما دانشجویان بسته است ، ولی امید داریم در محکمه الهی در جایگاه متهم و شاکی قرار بگیریم  تا در مقابل رفتارهای خود پاسخگو باشیم . به اتهامات شما علاوه بر نقش در فتنه ۸۸ و ظلم به دانشجویان بی گناه باید سرکشی در برابر اوامر ولایت فقیه را نیز اضافه کرد. که از شما کاملا مورد انتظار بود. نمی دانیم زمانی که حضرت آقا از ظلم و بی اخلاقی ها فرمودند شما کجا بوده اید؟ اما اگر ذره ای ایمان به ولایت داشتید باید از خجالت سرخ می شدید و استعفا می دادید اما دریغ که کوچکترین واکنشی از جانب شما مشاهده نشد.
جناب آقای صدیقی
نمی دانیم دقیقا در ازای ایفای نقش اساسی در این ظلم برنامه ریزی شده از طرف فتنه گران و با پادویی رسانه های وابسته داخلی و خارجی وجدان خود را به چه فروختید اما حداقل ارزیابی نمایید که ارزان نفروخته باشید.بورس کردن فرزند آقازاده تان آنهم در بزرگترین دانشگاه ایران؟ پست های بالاتر؟ الله عالم…
حضرتعالی که نگران توانایی علمی دانشجویان بورسیه هستید لطفا رزومه فرزند آقازاده تان  را که با رانت شما قراراست هیات علمی یکی از دانشگاهها شود را منتشر نمایید تا در کنار حداقل یکی از دانشجویان لغو بورس شده مقایسه گردد.
از این گذشته لطفا درباره فرآیندی که حضرتعالی در دوره دکترا اعزام به خارج پذیرفته شده اید و رزومه خود تا زمان اخذ پذیرش دکترا، به صورت رسانه ای توضیحاتی ارائه فرمایید تا افکار عمومی جامعه دانشگاهی با حد متوسط پذیرفته شدگان فعلی کل دانشجویان دکترا (بورسیه و غیر بورسیه) مقایسه کنند.
به شما توصیه می کنیم از حق الناس بترسید که بسیار دامن گیر است و از عاقبت ظالمان درس عبرت بگیرید.
با احترام
جمعی از دانشجویان بورسیه

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: