تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۰ - ۱۰:۴۱ کد مطلب 65640

رحیمی‌زاده خبر داد ؛

۱۵ مرداد؛ بزرگداشت شهدای منطقه حاج عمران در یادمان تمرچین

معاونت زائرین و خادمین ستاد مرکزی راهیان نور کشور از برگزاری بزرگداشت شهدای منطقه حاج عمران همزمان با سالروز شهادت شهید مصطفی ردانی‌پور در ۱۵ مرداد خبر داد که در محل یادمان شهدای تمرچین در شهرستان پیرانشهر برگزار می‌شود.

 به گزارش میدان ۷۲ به نقل از تسنیم ، احمد رحیمی‌زاده معاونت زائرین و خادمین ستاد مرکزی راهیان نور کشور در خصوص سیاست‌های این دوره از معاونت زائرین و خادمین ستاد مرکزی در اردوهای غرب و شمال‌غرب کشور گفت: سیاست ما در اردوهای راهیان نور شمال غرب امسال در حوزه زائرین؛ تعمیق عواطف و تحکیم ارتباط با مردم منطقه است. یعنی از طریق پیگیری مشکلات مردم و رسیدگی به مناطق محروم شمال غرب که در جوار یادمان های دفاع مقدس هستند روابط‌مان را با مردم این مناطق تقویت می‌کنیم.

معاونت زائرین و خادمین ستاد مرکزی راهیان نور کشور با اعلام این مطلب گفت: گروه‌های جهادی ما از طریق شناسایی مردم منطقه، مشکلات مناطق محروم و پیگیری مسائل از طریق مراجع ذی‌ربط سعی به تعمیق و تحکیم روابط با مردم این مناطق را دارند که هم‌اکنون نیز در حال پیگیری است. ما اول مناطق کردستان و آذربایجان غربی را شناسایی می‌کنیم و سپس آن را به مردم دیگر و کاروان‌ها می‌شناسانیم.

رحیمی‌زاده در ادامه سخنانش به برگزاری بزرگداشت شهدای منطقه حاج عمران اشاره کرد و گفت: بزرگداشت شهدای این منطقه در ۱۵ مردادماه همزمان با سالروز شهادت «مصطفی ردانی پور» برگزار می‌شود این شهید بزرگوار در عملیات والفجر ۲ در پانزدهم مرداد سال ۶۲ به شهادت رسید و پیکرش نیز هنوز در زمره پیکرهایی است که مفقود مانده است.

معاونت زائرین و خادمین ستاد مرکزی راهیان نور کشور ادامه داد: این بزرگداشت، پاسداشتی برای دیگر شهدای این منطقه نیز همچون شهید سردار علیرضا موحد دانش، محمود کاوه، مرتضی جاویدی و… است که با حمایت حضور کاروان‌های مردمی در محل یادمان شهدای تمرچین در شهرستان پیرانشهر برگزار می‌شود.

 

 

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: