تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۳ - ۱۲:۴۳ کد مطلب 66039

مرگ دانشجوی المپیادی در خوابگاه دانشگاه صنعتی اصفهان

یک دانشجوی دانشگاه صنعتی اصفهان صبح چهارشنبه (۳۱ تیرماه) در خوابگاه این دانشگاه درگذشت.

به گزارش میدان ۷۲ به نقل از ایسنا، روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان با تایید این خبر، دلیل فوت این دانشجو را مسمومیت دارویی اعلام کرد.

غلامرضا اسلامی ۲۴ ساله، دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی برق بوده است. او دارای مدال نقره المپیاد ریاضی دانشجویی کشور در سال ۱۳۹۲ بوده و رشته مهندسی برق و ریاضی را در مقطع کارشناسی گذرانده است. این دانشجو به دلیل شاگرد اول بودن در رشته خود با عنوان دانشجوی استعداد درخشان بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته شده بود.

یکی از دوستان غلامرضا اسلامی درباره علائم بیماری این دانشجو گفت: غلامرضا در شامگاه سه‌شنبه تشنج کرد او را به بهداری دانشگاه بردیم و پس از ۶ ساعت مرخص و به خوابگاه برگشت.

وی با بیان اینکه پزشک بهداری معتقد بود که غلامرضا اسلامی مسمومیت دارویی پیدا کرده است، افزود: پس از مرخصی باز هم حالت تهوع شدید داشت و نزدیک صبح به خواب رفت، سپس در خواب دوباره به او تشنج دست داد که تا رساندن به بیمارستان فوت شد.

غلامرضا اسلامی اهل جهرم در استان فارس بود.

  1. اشکان :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    با سلام و خسته نباشید
    لطفا از خبری که چاپ میکنید باید تمامی حرفها و کلمات را هم از لحاظ حقیقت در نظر بگیرید
    ۱- مرحوم غلامرضا اسلامی اهل جهرم و فارس نبوده بلکه اهل استان خوزستان شهرستان مسجدسلیمان بوده ……۲ – از کی تا حالا در تشنج تهوع و استفراغ علائم ان بوده علل تشنج تب و ….. بوده مسمومیت ربطی به تشنج ندارد بلکه اگر علت خوردن دارو که ان هم داروهای خاصی که بیش از اندازه مصرف شود دچار تشنج می شود در ضمن مرحوم هیچگونه سابقه تشنج نداشته هست و….و اگر مرحوم تشنج داشت چرا وی را بستری نکردند که ادامه درمان را بگذراند و دیگر اینکه داروهای که در بیمارستان دریافت نموده ایا مگر ضد تشنج نبوده اند و ایا اثر ان داروها برای چند روز است و ….ودیگر اینگه امیدوارم کالبد شکافی که انجام شده علل ان مشخص شود و…

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: