تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۴ - ۱۱:۱۵ کد مطلب 66249

رادیو معارف روایت می کند ؛

ناگفته هایی از زندگی شهید هسته ای

رادیو معارف در برنامه روایت عشق، ناگفته هایی از زندگی و مجاهدت علمی دانشمند هسته ای، شهید مسعود علیمحمدی را روایت می کند.

به گزارش میدان ۷۲ به نقل از ایرنا ،برنامه روایت عشق با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تبیین سبک زندگی شهدا، این هفته میزبان معصومه کرمی همسر شهید مسعود علیمحمدی است که در گفتگویی صمیمانه از خاطرات خود در زندگی با این شهید سخن می گوید.

شهید علیمحمدی یکی از فعالان عرصه جهاد علمی و از اساتید برجسته فیزیک کشور بود که در دیماه ۱۳۸۸به دست عوامل پلید موساد به درجه رفیع شهادت رسید.

برنامه روایت عشق کاری از گروه فرهنگ و جامعه رادیو معارف است که روزهای سه شنبه هر هفته از ساعت ۱۶ و ۴۰ دقیقه پخش می شود

* بررسی عوامل طلاق در پرسمان خانواده

رادیو معارف در برنامه زنده پرسمان خانواده تغییر نگاه زوجین نسبت به واژه های کلیدی موفقیت و شکست و اهمیت آن در وقوع طلاق را بررسی می کند.

حجت الاسلام محسن عباسی ولدی کارشناس این برنامه ضمن بررسی عوامل طلاق، به تغییر نگاه زوجین نسبت به واژه های کلیدی موفقیت و شکست و تاثیر آن در روابط عاطفی همسران و استحکام بنیان خانواده خواهد پرداخت.

پرسمان خانواده کاری از گروه فرهنگ و جامعه رادیو معارف است که روزهای یکشنبه هر هفته از ساعت ۱۸ پخش می شود و علاقه مندان برای دریافت فایل صوتی برنامه می توانند پس از پخش به صفحه اختصاصی این برنامه در پایگاه اطلاع رسانی رادیو معارف مراجعه کنند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: