تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۴ - ۱۳:۲۲ کد مطلب 66270

حسینیان در تذکر شفاهی: مجلسی که در راس امور است نمی‌تواند در برابر استقلال کشور بی‌تفاوت باشد

نماینده مردم تهران در مجلس گفت:مجلسی که امام فرمودند در رأس امور است، نمی‌تواند در مسئله‌ با اهمیت که عزت و استقلال کشور مدنظر است بی‌تفاوت باشد، ما نسبت به بسیاری از مواد این تفاهم‌نامه، مخالفیم.

به گزاش میدان ۷۲ به نقل از خبرگزاری تسنیم، روح الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در نشست علنی امروزمجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: از هیات رئیسه مجلس تقاضا می‌کنم زودتر تفاهم‌نامه ای که توسط وزیر امور خارجه به مجلس ارائه شده بود را بین نمایندگان توزیع نمایند تا نمایندگان متوجه ماهیت تفاهم نامه بشوند به دلیل اینکه خیلی از مسائلی که در این تفاهم نامه ترجمه شده و توسط خود وزارت خارجه بیان شده با آن چیزی که مسئولان ادعا کرده‌اند انطباق ندارد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: مجلسی که امام خمینی‌(ره) فرمودند در رأس امور است، نمی‌تواند در مسئله‌ با اهمیتی که مرتبط با عزت و استقلال کشور  است بی‌تفاوت باشد، ما نسبت به بسیاری از مواد این تفاهم‌نامه که امتیازات را به مدت ۸ الی ۲۵ سال به دشمنان انقلاب می‌دهد، مخالفیم اما متاسفانه در مجلس به نحوی برنامه‌ریزی شده که صدای مخالفین به گوش مردم نرسد.

وی افزود: شرایط به نحوی است که با تشکیل یک کمیسیون مشترک، مخالفین این صلح‌نامه یا قرارداد نتوانند حرف خود را خوب به گوش مردم برسانند، بنابراین خواهش می‌کنم مجلس را تحقیر نکنند. ما اقلیت هستیم، اجازه بدهید اقلیت نظر خود را بدهند و مردم خودشان قضاوت کنند. اصلا مردم علیه ما شعار بدهند، ولی ما مخالفیم و اجازه بدهید حرفمان را بزنیم.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: