تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۴ - ۱۳:۳۰ کد مطلب 66272

شاخص بورس ۵۸ واحد افت کرد

در جریان معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص بورس ۵۸ واحد دیگر افت کرد.

به گزارش میدان ۷۲؛ افت پیاپی شاخص بورس و قیمت سهام گویا تمامی ندارد؛ چرا که در جریان معاملات امروز بازار سرمایه شاخص بورس و قیمت سهام برای ششمین روز پیاپی منفی بودند؛ به طوری که با دادوستد ۴۸۹ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۸۵ میلیارد تومان در ۳۸ هزار نوبت نماگر بازار سهام با افت ۵۸ واحدی به ارتفاع ۶۶ هزار و ۹۷۷ واحد سقوط کرد.
بیشترین تاثیر منفی را هم نمادهای معاملای ونوین، وبصادر و وغدیر و بیشترین اثر مثبت را نمادهای معاملاتی مبین، رمپنا و خبهمن بر روند حرکتی دماسنج بازار سهام داشتند؛ بعلاوه این که نمادهی معاملاتی کپشیر، شپلی و شمواد هم امروز بیشترین افزایش و تمحرکه، کبافق و وتوکا بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.
شاخص‌های اصلی بازار سرمایه نیز امروز مانند روزهای گذشته منفی بودند به طوری که شاخص قیمت(وزنی – ارزشی) ۲۳ واحد، کل(هموزن) ۱۰ واحد، قیمت(هموزن) ۹ واحد، آزادشناور ۱۹ واحد و شاخص بازار اول ۵۶ واحد و بازار دوم ۳۵ واحد افت کردند.
در بازاهای فرابورس ایران نیز جابجایی ۸۵ میلیون ورقه به ارزش ۱۲۷ میلیارد تومان در ۱۱ هزار نوبت امروز درحالی رقم خورد که آیفکس با افت ۴٫۵ واحدی در کانال ۷۸۷ واحد متوقف شد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: