تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶ - ۱۱:۳۷ کد مطلب 66572

گردهمایی احمدی نژادی ها!

پنجشنبه در تهران چه خبر است؟!

پنجشنبه این هفته حدود ۷۰۰ تن از کل کشور – متشکل از ۱۵ تن از هر استان – که در فرآیندی توسط علاقمندان به آرمان های انقلاب اسلامی هر استان انتخاب شده اند، در قالب ” شورای استانی تبیین مبانی و آرمان های انقلاب اسلامی ” به ساختمان شماره دو رئیس جمهور سابق خواهند آمد.

به گزارش اختصاصی میدان ۷۲، ” میتینگ سر حلقه ها در تهران” تیتری بود که روزنامه ی قانون برای ” اولین نشست سراسری تبیین مبانی و آرمان های انقلاب اسلامی ” انتخاب کرده بود.

اما بر خلاف گزارش سراسر دروغ و ناقص روزنامه قانون، در این نشست سراسری قرار نیست احمدی نژادی ها به هم رسیده و دور هم جمع شوند تا برای ورود به انتخابات تصمیم بگیرند. قرار است بخش کوچکی از مردم دغدغه مند و حامی اندیشه و آرمان های انقلاب اسلامی، دور هم جمع شده و دست در دست هم به دغدغه ی رهبری عزیز که در ۱۴ خرداد یادآور آن شدند، بپردازند.

پنجشنبه این هفته حدود ۷۰۰ تن از کل کشور – متشکل از ۱۵ تن از هر استان – که در فرآیندی توسط علاقمندان به آرمان های انقلاب اسلامی هر استان انتخاب شده اند، در قالب ” شورای استانی تبیین مبانی و آرمان های انقلاب اسلامی ” به صورت کاملا مردمی به ساختمان شماره دو رئیس جمهور سابق آمده تا با برنامه ها و ساختار کاری برنامه ریزی شده برای تبیین اندیشه های انقلاب اسلامی در استان خود آشنا بشوند. همچنین این ۷۰۰ تن قرار است طبق تخصص و تجربه خود ذیل ۶ کارگروه فکری و تخصصی تعریف شوند.

طبق اساسنامه این شورا، اعضای آن به هیچ وجه حق فعالیت سیاسی و انتخاباتی به وسیله ی این شورا را ندارند، این شورا به هیچ وجه جهت استفاده سیاسی تشکیل نشده و تنها ماموریت آن فعالیت فکری و پیگیری منویات رهبری در خصوص بازخوانی خط امام راحل می باشد. اگرچه هم اکنون برخی از افرادی که به دنبال آب و نان تازه ای می باشند به خیال اینکه این شورا پوشش فعالیت های سیاسی و انتخاباتی احمدی نژاد برای مجلس خواهد بود، به این شوراها نزدیک شده و بعضا خود را درون آن جا داده اند. اما طبق اساسنامه این شورا، فعالیت سیاسی و ابزار قرار دادن این شورا برای انتخابات مجلس ممنوع می باشد. اگرچه در چند ماه آینده و نزدیک به انتخابات مجلس، وقتی مشخص شد که نه احمدی نژاد و نه این ” شورای تبیین مبانی و آرمان های انقلاب اسلامی ” قصد حضور در انتخابات را ندارند خود به خود سره از ناسره جدا شده و کاسبین سیاسی این شورا را رها کرده و تنها آنهایی می مانند که می خواهند اندیشه های امام راحل را بازخوانی کنند و رو سیاهی آن برای رسانه هایی همچون قانون باقی خواهد ماند.

این همایش و فعالیت جمعی از مردم به مذاق دشمنان آرمان ها و اندیشه ی انقلاب اسلامی خمینی (ره) خوش نیامده و درصدد سیاسی جلوه دادن آن می باشند. اگرچه وجود تشکل هایی همچون پایداری و یکتا که اشخاص آن بعضا با کمک دولت های نهم و دهم اسم و رسمی در جامعه پیدا کردند و با افتخارات آن دولت ها، تنها هدف سیاسی و انتخاباتی خود را دنبال می کنند، احمدی نژاد و اولین “نشست سراسری تبیین مبانی و آرمان های انقلاب اسلامی ” را بدنام کرده و سیاسی جلوه داده است.

اما طبق آن چیزی که از احمدی نژاد دیده می شود، وی دو سال است که سکوت کرده و حرفی از سیاست داخلی و تهمت هایی که روانه اش می شود نمی زند. در دیدارهای خصوصی به حامیان خود توصیه می کند که آرامش کشور و همبستگی بین مردم را حفظ کرده و نسبت به مخالفان و دشمنان خود تقوا را رعایت کنند. وی می گوید تا وقت مقرر صبر کنید تا در صورت نیاز خود پاسخگوی اتهامات باشم.

رئیس جمهور سابق کشورمان در این دو سال تنها در سخنرانی های خود از انسان کامل، مهدویت، انقلاب اسلامی و امام راحل صحبت کرده و گویی می خواهد دغدغه ی خود را به دیگران انتقال دهد، دغدغه ای که باعث شد رهبری انقلاب در یکی از مهم ترین روزهای سال و در اجتماع عظیم مردم در حرم امام راحل موضوعات کوچک سیاسی را کنار گذاشته و از آن حرف بزند. بازخوانی خط امام (ره) و ارزش و آرمان هایی که فراموش شده است.

دکتر احمدی نژاد نیز در آخرین بار و برای اتمام حجت و مشخص شدن آنچه که که در حال اتفاق افتادن می باشد، در جمع کابینه ی خود در ضیافت افطاری ماه رمضان با رد هرگونه فعالیت سیاسی برای انتخابات مجلس یا ریاست جمهوری گفت:

عده ای از دوستان در اینجا از سراسر کشور در حال برنامه ریزی برای تبیین آرمانهای انقلاب اسلامی و بازخوانی مجدد خط امام راحل (ره) هستند. البته شما می دانید که فشار بر جمع ما برای حضور در برنامه های سیاسی مثل انتخابات مجلس و دولت و چه و چه زیاد است. من می خواهم خدمت آن دسته از عزیزانی که اطلاع ندارند عرض کنم که ما در اینجا به طور مطلق هیچ برنامه ای و علاقه ای برای فعالیت های انتخاباتی نداریم.

ما و جمعی از دوستان، بر اساس یک بررسی دقیق به این نتیجه رسیده ایم که مهمترین کاری که می توانیم انجام دهیم، بازخوانی خط نورانی امام خمینی (ره) است. خوشبختانه مقام معظم رهبری در سالگرد امام راحل، این امر مهم را مورد تاکید قرار دادند و اعلام کردند که همه باید به آن توجه کنند. در مورد تبیین آرمانهای انقلاب اسلامی و خط امام من خدمت مقام معظم رهبری، برنامه را عرض کرده ام و تشریح نمودم و ایشان هم بزرگواری فرمودند و راهنمایی و سفارش و تاکید کردند. کار ما در اینجا فقط تبیین مجدد و بازخوانی آرمانها و مبانی انقلاب و خط امام و آن وظایفی است که انسان در مقابل ارزشهای الهی بر عهده دارد.

به کار سیاسی معمول هم، نه علاقه و نه انگیزه ای داریم. جلساتی که در اینجا برگزار می شود، همانطور که گفتم در زمینه بازخوانی خط امام، مبانی انقلاب، آرمانها و ارزشهای انقلاب است. مطلق راجع به مسائل دیگر اینجا بحثی نیست. البته شما من را می شناسید. اگر تصمیم یا تکلیفی داشتم که کاری را انجام دهم، در آن صورت خودم صراحتا به ملت اعلام می کردم. بنده با سیاسی کاری هایی که معمولا در گروه های سیاسی مطرح است میانه ای ندارم، اما تشخیص بنده و جمعی از دوستانمان این است که مهم ترین کار برای ما الان بازخوانی خط امام است. مشغول همین کار هستیم و هر کس بخواهد در این برنامه مشارکت کند، قدمش روی چشم ماست. تشریف بیاورید اینجا برنامه هایی تدوین شده است، نظر می دهید و با مشارکت هم، ان شاء الله کارها را جلو خواهیم برد.

اما آنچه که واضح و عیان است بسته نبودن حلقه ی “شورای تبیین مبانی و آرمان های انقلاب اسلامی” می باشد. بازخوانی خط نورانی امام راحل وظیفه ی همگانی بوده و در صورتی که مردم همراه نباشند کاری از پیش نخواهد رفت. علاقمندان به کار فکری و همکاری در شورای استانی خود می توانند با ثبت مشخصات خود در میدان ۷۲ اعم از نام و نام خانوادگی، تخصص، شماره تماس و استان خود و اعلام آمادگی، به شورای استان خود معرفی شده تا در پیمودن این مسیر سهیم باشند. 

مشخصات خود را از قسمت نظرات همین خبر ارسال کنید( نظر شما تنها برای خودتان نمایش داده می شود)

 1. همراه خادم بی ادعا :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  سلام.من اطلاعاتمو ثبت کردم.ایا ذرسته؟
  ==================================
  میدان ۷۲: سلام. خیر. اطلاعات شما ثبت نشده است.

 2. مصطفی حسامی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  سلام علیکم

  بنده مترجم و محقق اقتصاد سیاسی، روابط بین الملل، انقلاب اسلامی و علوم دینی هستم و شاید در حد وسعم بتوانم همکاری های فکری مفیدی با حرکت مبارکتان داشته باشم!

 3. امیر محمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  نمی دونم چرا بی اعتمادم به این شوراهای استانی و نگرانی دارم به لحاظ نفوذی

 4. گیتی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 6 Thumb down 2

  درود بر احمدی نژاد یاور واقعی رهبری نظام وسیاستمدار بی همتا

 5. ضد استکبار :
  آیا موافقید؟ Thumb up 5 Thumb down 2

  با سلام؛ از زحمات خداپسندانه تان در پشتیبانی از این بنده مخلص خدا جناب آقای دکتر احمدی نژاد عزیزِ ضداستکبار، بسیار بسیار متشکریم.
  در صورت امکان بی زحمت اسامی ۱۵ نفر عضو این شورا در استانهای آذربایجان شزقی و اردبیل را به همراه سوابق آنها به ایمیل بنده ارسال کنید.

 6. یاور امیر کبیر زمانه دکتر محمود احمدی نژاد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 6 Thumb down 2

  من کارشناس برق و کارشناس ارشد مهندسی هسته ای هستم و در خصوص جریان ذکر شده و نیز هر فعالیتی که با محوریت دکتر احمدی نژاد (امیر کبیر) صورت پذیرد، از هیچ کوششی فروگذار نخواهم بود، با آرزوی سلامتی و پیروزی های روز افزون برای دکتر احمدی نژاد، مردی که چشم همه مستضعفان و حقیقت طلبان جهان به دستان اوست، مردی که حتی مخالفانش در خلوت خود به او ایمان دارند، و بر وی رشک می ورزند، وبه امید روزی که همگی شاهد ظهور صاحب اصلی این کشور و انقلاب باشیم.

 7. سحر :
  آیا موافقید؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  با تشکر فراوان از همه کسانی که در راه انقلاب و پیروی از رهبر کبیر انقلاب امام راحل (ره) در پایداری و استوار و اعتلای انقلاب کوشیدند از همه سروران علی الخصوص شهدای بزرگ طی ۸ سال دفاع مقدس و شهدای گمنام و آنان که نه اسمی و رسمی از آنها و نه یادی از آنها می شود. شهدای مرزها و سازمان و ادارات اطلاعاتی و غیره محسوس و نامحسوس و نیز ریئس جمهوری سابق آقای شهید رجائی و باهنر و دکتر بهشتی و نیز مقام معظم رهبری حضرت آقا خامنه ای و نیز رئیس جمهور نترس و شجاع ما آقای دکتر احمدی نژاد که بی باکانه جلوی آمریکا و اسرائیل با شجاعت و رشادت تمام جلوی آنها ایستاد و ترسی به دل راه نمی دهد. درود بر شما احمدی جان دوست داریم . لاله های پرپر شده ما از یاد رفته اند و چنان در مردم و جوانان ما نفوذ کرده اند که فکر میکنند زندگی فقط ماشین های لوکس آنچنانی و سفرهای خارجی و لخت و پتی گشتن است و فقط مد مد مد مد روز گشتن و غیره آیا آنها که در زیر خاک خوابیده اند جوان ، رعنا و زیبا و دل و زن و زندگی و ماشین و غیره غیره دوست نداشتن که بخاطر وطن و مردم جان خود را بر کف دست گذاشتند و رفتند ….افسوس بر جوانان امروزی که خام دروغهای اوباما و غیره انگلیس و .. می خورند . بقول رهبر کبیر انقلاب اگر در سراسر امریکا مسجد بنا کنند و صدای الله اکبر بیایید باز هم شیطان بزرگ است امریکا شیطان بزرگ است. مر گ بر آمریکا

 8. ایرانی . جانباز جنگ تحمیلی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 4

  احمدی نژاد یعنی سم برای انقلاب و برای رهبری . و…….

 9. هادی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  مدافع احمدی نژاد مرد خدا. حامی مستضعفان

 10. سیدمهدی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  درود براحمدی نژاد

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: