تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۰ - ۱۶:۰۷ کد مطلب 66753

حسینیان:وزارت خارجه به‌ دلیل تهدیدات نظامی آمریکا به سازمان ملل شکایت کند

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با تاکید بر لزوم شکایت وزارت خارجه از آمریکا به خاطر تهدیدات نظامی اخیر گفت: ما هر چه مقابل آمریکا نرمش نشان دهیم و آنها احساس کنند ما ترسیده‌ایم، زبان تهدید خود را درازتر می‌کنند.

به گزارش میدان ۷۲،روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به تهدیدات نظامی آمریکا علیه کشورمان پس از توافق وین اظهار داشت: آمریکا و ابرقدرت‌ها اینطور هستند که ما هرچه نرمش نشان دهیم و آنها احساس کنند که ما ترسیده‌ایم زبان تهدید خود را درازتر می‌کنند و این مسئله را بارها تجربه کرده‌ایم.

حسینیان ادامه داد: زمانی که آمریکا در زمان حیات حضرت امام (ره) ما را تهدید به حمله نظامی کرد امام با شدت جلوی آمریکا ایستادند و فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

نماینده تهران در مجلس تصریح کرد: ابرقدرت‌ها قبل از اینکه با قدرت واقعی و با نیروهای خود بجنگند با ابهت پوشالی خود جنگ می‌کنند، یعنی ابتدا رعب و وحشت ایجاد کرده و زمانی که ترس بر ملتی غلبه کند به معنای پیروزی نسبی کشور تهدیدکننده است.

وی بر همین اساس افزود: اگر جمهوری اسلامی با همان صلابتی که رهبر انقلاب جلوی آمریکا ایستاده است و تهدیدات اخیر آمریکا را لاف در غریبی تعبیر کردند، بایستد و چنانچه مجلس و دولت با رهبر انقلاب هماهنگ باشند قطعا آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

حسینیان با تاکید براینکه وزارت خارجه باید در این زمینه فعال شده و از آمریکا به خاطر این تهدیدات نظامی شکایت کند اظهار داشت: ایران باید سندهای رسمی خود را در سازمان ملل در این زمینه منتشر کند تا نشان دهد آمریکا قانون‌شکن است و این مسئله جنبه افشاگرانه و تبلیغاتی در جهان خواهد داشت.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: