تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۹ - ۱۱:۱۳ کد مطلب 66803

رسانه ها دوباره متوهم شدند!

مشایی در همایش احمدی نژادی ها چکار می کرد؟

روز پنجشنبه نشست تبیین مبانی و آرمان های انقلاب اسلامی با حضور جمع کثیری از نیروهای انقلابی از سراسر کشور و با حضور دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان و تعدادی از وزرای دولت های نهم و دهم برگزار شد.

به گزارش میدان ۷۲، روز پنجشنبه نشست تبیین مبانی و آرمان های انقلاب اسلامی با حضور جمع کثیری از نیروهای انقلابی از سراسر کشور و با حضور دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان و تعدادی از وزرای دولت های نهم و دهم برگزار شد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنان خود به مناسبت بیست و ششمین سالروز ارتحال امام خمینی (ره)، ضمن تشریح برخی اصول قابل استخراج از بیانات بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، از دیگران دعوت کردند تا در این زمینه به تحقیق و بررسی بپردازند و اصول امام (ره) را بر اساس استمرار و تکرار آن ها از بیانات رهبر کبیر انقلاب اسلامی استخراج و برای مردم تبیین و تشریح کنند.

اما همچنان برخی رسانه ها با انتشار خبرهایی سعی در حاشیه سازی برای این برنامه دارند.

سایت تصمیم نیوز با انتشار عکسی از مهندس اسفندیار رحیم مشایی مدعی شده وی در همایش احمدی نژاد شرکت داشته است.

این در حالیست که این عکس برای یک مجلس ختم بوده و مهندس مشایی در نشست ” تبیین مبانی و آرمان های انقلاب اسلامی” حضور نداشته اند.

۱۰۳۶۲۸_۹۵۵

 1. علی (مرد باشید و منتشر کنید) :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 8

  چهارتا عکس هم از این”جمع کثیری از نیروهای انقلابی” میگذاشتید باورمون شه

 2. بید مجنون :
  آیا موافقید؟ Thumb up 7 Thumb down 1

  اشکال حضورشون چی بود مگه؟

 3. مردمی نژاد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 10 Thumb down 1

  درود بر شرف مهندس مشایی . هر روز که با ا تفاقات دولت فخیمه یازدهم میگره بیشتر ایمان میارم به حرف های این مهندس عزیز که نه روحانی بود و نه حقوق دان و سرهنگ !

 4. مردمی نژاد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 7 Thumb down 2

  درود بر شرف مهندس مشایی . هر روز که با ا تفاقات دولت فخیمه یازدهم میگذره بیشتر ایمان میارم به حرف های این مهندس عزیز که نه روحانی بود و نه حقوق دان و سرهنگ !

 5. امیر محمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 6 Thumb down 1

  از همین الان که هنوز شروع نشده حاشیه سازان در حال حاشیه سازیند لذا باید مسئولین این کار تبیین خیلی مواظب باشند ادم های نفوذی در بین این گروه های استنانی نباشند که بعدا عین خوره این مجموعه را از تو خالی نکنند

 6. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 9

  عجب راستی از خونه نشینی ها چه خبر

 7. امیر :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 8

  واقعاًجای تعجب داره کسی که مدام از امام زمان حرف میزنه میخواست مملکت امام زمان به دست یک … بده خدارحم کند به آینده انقلاب از دست افکاراحمدی نژاد

 8. محسن :
  آیا موافقید؟ Thumb up 6 Thumb down 1

  البته من با تفکرا ت مشائی موافق نیستم ولی سوالم این است که مگر این آقا چون تفکری غیر تفکر شما دارد باید در خانه بنشیند تا بمیرد چرا این تفکر را برای اعضای جبهه ملی و نهضت آزادی که به گفته امام در انحراف هستند ندارید مشائی یک نفر است و فکر نکنم عده زیادی طرفدار داشته باشد و لا اقل ضد نظام نبوده است ولی جبهه ملی و نهضت آزادی هم ضد نظام بوده اند وهم به روشهای مختلف بر علیه کشور جاسوسی کرده اند حالا برای این طرفداران غرب گرا چه اتفاق افتاده که جاسوسهای امریکائی برایشان انقدر عزیز هستند که باید همه جا اونها را حلوا حلوا کنند و این بنده خدا حتی نباید در یک مجلس غیر رسمی هم حضور داشته باشد واقعا اینها تفکر آزاد است .
  آیا شما تا بحال اجازه داده اید همین فرد منحرف در یک مرکز دانشجوئی بنشیند و به چهار سوال جواب بدهد آیا شما گذاشته اید تحلیلهای شما در جایی نقد شود
  این تفکرات دیکتا تور معابانه شما است یا فریاد آزادی خواهی

 9. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 4

  چه رویی دارن اینگروه متوهم و خرافاتی
  . دیگه تموم شد دوران. [دوران سیاهی ]

 10. حسین :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  هم مشایی وهم احمدی نژاد

  انقلابی و دوست داشتنی هستند
  مرگ بر فتنه گران
  مشایی که حبس خانگی نیست!
  مرگ بر منافقین
  مرگ بر کسانی که می خواستند با کمک امریکائیان و صهیونیسم انقلاب مخملی راه بیندازند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: