تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۹ - ۱۱:۲۰ کد مطلب 66808

تکذیب برخورد شهاب‌ سنگ با میدان آزادی تهران/ تایید اصابت این شی آسمانی با استان البرز

بامداد امروز، اخباری در رسانه ها مبنی بر اصابت شهاب سنگ با چندین استان کشور منتشر شد.

به گزارش میدان ۷۲ به نقل از «انتخاب»، برخی خبرگزاری اعلام کردند که بر اثر برخورد شهاب سنگ، استان‌های قزوین، زنجان و همدان با خسارت‌هایی مواجه شده اند.

همزمان، فرماندار همدان برخورد شهاب سنگ با این استان را تکذیب کرد.

دقایقی پس از انتشار این خبر نیز، شایعه سقوط شهاب‌ سنگ در میدان آزادی منتشر شد.

با این حال، سخنگوی اورژانس تهران با رد این موضوع، اعلام کرد: چنین موردی به نیروهای امدادی ۱۱۵ گزارش نشده است.

تایید سقوط شهاب سنگ در استان البرز

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز با تائید سقوط شهاب سنگ در این استان، گفت: شهاب سنگی نیمه شب پنجشنبه در منطقه ای بیابانی بین شهرستان های اشتهارد و نظرآباد در استان البرز برخورد کرده است.

ابوالقاسم باقری خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه این شهاب سنگین در منطقه ای بیابانی سقوط کرده، احتمال اینکه خساراتی داشته باشد، بسیار کم است و تاکنون نیز گزارشی از خسارات احتمالی ارایه نشده است.

فرمانداران شهرستان های بوئین زهرا، آوج و تاکستان و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین برخورد شهاب سنگ به مناطقی از استان قزوین را تکذیب کردند.

آنها تاکید کردند که خبر برخورد شهاب سنگ پنجشنبه شب در این شهرستان قوت گرفت اما با اعزام چند گروه به مناطق مختلف، هیچ اثر و گزارشی از آن دریافت نشد.

برخی اخبار حکایت از این دارد که شی نورانی برای دقایقی در یکی از بخش های استان زنجان دیده شده که این شی نورانی با زمین برخورد و صدای مهیبی ایجاد کرده، اما تاکنون گزارشی درباره ماهیت این شی نورانی ارایه نشده است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: