تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۱ - ۱۳:۲۳ کد مطلب 66943

سیج دانشجویی ۸ دانشگاه بزرگ تهران خطاب به سرلشکر فیروز آبادی: رزمایش موشکی را برای نمایش اقتدار دفاعی ایران اسلامی برگزار کنید

بسیج دانشجویی ۸ دانشگاه بزرگ تهران به همراه دانشجویان دانشگاه افسری امام حسین (ع) در نامه‌ای خطاب به سرلشگر فیروزآبادی اعلام کردند: جهت نمایش اقتدار دفاعی ایران اسلامی بخشی از توان موشکی خویش را در قالب یک اقدام رزمایشی به جهانیان نشان دهید.

به گزارش  میدان ۷۲،بسیج دانشجویی ۸ دانشگاه بزرگ تهران به همراه دانشجویان دانشگاه افسری امام حسین (ع) در نامه‌ای خطاب به سرلشگر فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، اعلام کردند جهت نمایش اقتدار دفاعی ایران اسلامی و برای نشان دادن آنکه نه این قطعنامه و نه صدها قطعنامه‌ دیگر،سدی در برابر اقتدار نظامی میهن اسلامی‌مان نخواهد بود،بخشی از توان موشکی خویش را در قالب یک اقدام رزمایشی به جهانیان نشان دهید.

دانشجویان ضمن اشاره به قطعنامه اخیر شورای امنیت علیه جمهوری اسلامی و تهدیدات اخیر رئیس جمهور آمریکا، اعلام کردند که حاضرند تمام توان و استعداد خویش را برای حفظ و ارتقاء توانمندی‌های نظامی کشور به کار بندند.

در بخشی از این نامه آمده است:نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در همه‌ سال‌ها الگوی پشتکار، نظم، تعهد، ایثار و جهاد بوده‌اند و همین ویژگی موجب شده است تا همیشه خاری در چشم دشمنان اسلام باشند و هرگونه خیال‌پردازی برای تعدی به مرزهای این کشور را از ذهن آن‌ها پاک کنند.

این دانشجویان در ادامه نامه خود خطاب به سرلشکر فیروزآبادی اعلام کردند: اکنون در این مقطع زمانی حساس دشمنان قسم خورده‌ ملت ایران، رجزخوانی‌های پوچ و بی‌ثمر خود را آغاز کرده‌اند و سخن از نابود کردن ارتش جمهوری اسلامی ایران و بازرسی از مراکز نظامی کشورمان می‌زنند و با تصویب قطعنامه‌ای به خیال خام خود، راه را برای رشد و بالندگی توان دفاعی کشور تنگ کرده‌اند.

بسیج دانشجویی ۸ دانشگاه تهران بزرگ به همراه دانشجویان دانشگاه افسری امام حسین (ع) اعلام کردند که  که حاضرند تمام توان و استعداد خویش را برای حفظ و ارتقاء توانمندی‌های نظامی کشور به کار بندند.

این دانشجویان در پایان از فرماندهان غیرتمند نیروهای مسلح خواستند جهت نمایش اقتدار دفاعی ایران اسلامی و برای نشان دادن آنکه نه این قطعنامه و نه صدها قطعنامه‌ دیگر، سدی در برابر اقتدار نظامی میهن اسلامی‌مان نخواهد بود، بخشی از توان موشکی خویش را در قالب یک اقدام رزمایشی به جهانیان نشان دهند تا بار دیگر جلوه‌های پرشکوه عظمت اسلام در سطح عالم فزونی یافته و آزادگان جهان عزتمند و مستکبرین خوار و زبون گردند.

لازم به ذکر است این دانشجویان رونوشت این نامه را برای امیر سرلشکر صالحی (فرمانده ارتش)، سرلشگر جعفری (فرمانده سپاه پاسداران) و سردار دهقان (وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح) نیز ارسال کرده‌اند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: