تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۱ - ۲۳:۴۶ کد مطلب 67056

عکس/ اقدام جالب مورینیو پس از باخت

سرمربی تیم فوتبال چلسی انگلیس می‌گوید، مدال نایب قهرمانی مال بازنده‌هاست و او این مدال را به همین خاطر بین طرفداران انداخت.

به گزارش میدان ۷۲ به نقل از مشرق، چلسی در دیدار خیریه لیگ برتر، برابر آرسنال شکست خورد تا اولین شکست مورینیو برابر ونگر ثبت شود.
ژوزه مورینیو سرمربی چلسی پس از این دیدار گفت: ما تیم بهتر زمین بودیم، ابتکار عمل دست ما بود و کنترل بازی را در دست داشتیم، ولی ما اکنون در برهه‌ای از فصل قرار داریم که تیم از نظر انرژی و فشار، توانایی بازگرداندن نتیجه را ندارد و این کار مشکلی خواهد بود. آرسنال با ۱۰ بازیکن دفاع کرد و همه بازیکنان آن‌ها با یک سازماندهی منظم روی خط دروازه بودند و به آن‌ها تبریک می‌گویم.

مورینیو ادامه داد: به آرسنالی‌ها تبریک می‌گویم آنها با تلاش زیاد و دفاع زیاد توانستند به این برد دست یابند.

مورینیو پس از پایان دیدار با تمام بازیکنان آرسنال دست داد ولی به سراغ ونگر نرفت. او در ادامه مدالش را به سمت هواداران پرتاب کرد و درباره این کار خود گفت: این مدال متعلق به بازنده‌هاست و به نظرم آن کودک که مدال را دریافت کرد خاطره بهتری از آن خواهد داشت.

او در پایان گفت: لیگ جزیره فصل دشواری خواهد بود، ولی برای همه دشوار خواهد بود، به همین خاطر همه تیم‌ها هزینه کرده‌اند و قدرتمندتر از فصل قبل هستند، ولی ما همان تیم فصل قبل هستیم. چلسی در اولین دیدار لیگ برتر باید برابر سوانزی بازی کند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: