تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۲ - ۱۳:۴۹ کد مطلب 67095

اعلام کاندیداتوری هاشمی برای انتخابات مجلس خبرگان؛

هاشمی رفسنجانی خبرگانی شد

ایشان در پاسخ به این سئوال که «آیا حضرت‌عالی قرار است تحرکی داشته باشید؟» ، گفت: من در مجلس نمی‌توانم شرکت کنم، ولی بنا دارم در خبرگان شرکت کنم.

به گزارش میدان ۷۲، هاشمی رفسنجانی در گفت و گویی مشروح با هفته نامه «طلوع صبح» و سایت «انتخاب» اعلام کرد که قصد دارد در انتخابات مجلس خبرگان کاندیدا شود.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سئوالی در مورد اهمیت دو انتخاباتی آتی (مجلس و خبرگان) گفت: این دو انتخابات بسیار مهم و جزو مهمترین انتخابات ما هستند. هرکس تعهد اسلامی و ملی دارد، باید خودش را آماده کند و در انتخابات حضور داشته باشد.

هاشمی اضافه کرد: کسانی که خود را صالح می‌دانند، نامزد شوند و اگر در آن سطح نیستند، برای رأی دادن بیایند. اینجا بسیار مهم است و نتیجه‌اش هم به همه‌ی ایرانی‌ها بر می‌گردد. این‌گونه نیست که یک عده ببرند و یک عده ببازند. نتیجه‌ی مثبت و منفی‌اش به همه برمی‌گردد. لذا خوب است که همه کسانی که احساس ملی‌گرایی دارند یا اسلامی و یا انقلابی هستند و هر چه که هستند و یا هر سه هستند، بیایند و در انتخابات شرکت کنند و بی‌تفاوت نباشند.

ایشان در پاسخ به این سئوال که «آیا حضرت‌عالی قرار است تحرکی داشته باشید؟» ، گفت: من در مجلس نمی‌توانم شرکت کنم، ولی بنا دارم در خبرگان شرکت کنم.

 1. ایرانی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  از حب . . . هول کرده است.

 2. محمد از کانادا :
  آیا موافقید؟ Thumb up 7 Thumb down 1

  حضرت آیت ا… رفسنجانی باید در اجرای حکم دادگاه اسلامی احساس تعهد اسلامی کند و فرزند محکومش مجبور به رد پولهای غیر مشروع به بیت المال و اجرای حکم محکومیت زندان نماید والا شورای نگهبان در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ با رد صلاحیت آقای رفسنجانی وظیفه شرعی را برای همیشه از گردن ایشان ساقط کرد.

  امان از دنیاپرستی که انسان را به چه کارهائی می کشاند.

 3. محمدرضا :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  رفسنجانی رای نمی آورد

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: