تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۳ - ۱۹:۱۲ کد مطلب 67347

دلقک نامیدن بهنوش بختیاری توسط آفتاب یزد “دلقک وار” بود

آرش میراحمدی بازیگر سینما و تلویزیون با انتقاد از عمل غیر هنری و غیر اخلاقی روزنامه افتاب یزد در گفت‌وگو با راه دانا گفت: بهنوش بختیاری یک هنرمند فهمیم و عاقل است، این هنرمند وقتی یک نظر، آن هم نظری در مورد مسائل مربوط به کشورش می دهد نباید در مقابلش قد علم کرد.

به گزارش میدان۷۲ این بازیگر کشور در ادامه افزود: مردم می توانند در تمامی مواردی که به کشورشان مربوط می شود نظر بدهند حال انکه ما هنرمندان هم عضوی از این کشور هستیم و مطمئنا در تمامی موارد می توانیم در مورد کشور خودمان اظهار نظر کنیم.

میر احمدی در مورد استفاده روزنامه افتاب یزد از واژه های توهین آمیز در برابر نظر بهنوش بختیاری، گفت: اگر این روزنامه الفاظ توهین آمیز را یک بی ادبی می داند پس قطعا باید به خودش نسبت دهیم؛کسی که در برابر مردم و کشورش نظری می دهد، آن هم هنرمندی که مورد احترام یک جامعه است نباید برخوردی غیر اخلاقی با نظرش بشود. کار روزنامه ای که این برخورد را داشته کودکانه است و باید کارش را دلقک وار بدانیم.

منبع:راه دانا

 1. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  منهم یک بهنوشم

 2. مموت ژاخان :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 2

  بیجا هم نگفته قیافش هم به … می خوره

 3. حميد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 1

  یکی نیست به این آقای .. بگه، همین دلقک ها و بی شناسنامه ها و بیسوادها و بی هویت ها و نادان ها و بی همه چیزها از دید شما بودند که در روز رای گیری پای صندوق های رای آمدند و آنروز مردم غیور بودند. همین ها روزهایی که دستتان به جایی بند نیست توی خیابان ها می آیند و می شوند شیر مردان و شیر زنان . نباید اینقدر نان را به نرخ روز خورد. وای بر تو قلم حرمت دارد بی شعور

 4. دانشجوی آزادیخواه بختیاری :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  حامیان آفتاب یزد … هستند و با توهین به یک هنرمد محبوب خود را رسوا کردند

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: