تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۴ - ۱۸:۴۳ کد مطلب 67366

ویژگی های شخصیتی خمینی جوان

خمینی جوان در جماران و مرقد امام و بیت امام و… نیست! خمینی جوان همواره به کمک الهی باور دارد و هیچگاه به وعده های الهی بی اعتماد نمی شود و در مقابل نسبت به مستکبران، زورگو ها و منافقان همواره بی اعتماد است.

میدان ۷۲/محمد علی ابراهیمی: و تو چه می دانی که خمینی جوان کیست؟

خمینی جوان در جماران و مرقد امام و بیت امام و… نیست!

خمینی جوان نمونه ای از امام (ره) است با همان مبانی فکری و با همان روحیه و عزم جهادی در زندگی شخصی و اجتماعی…

خمینی جوان همین دانشجویان و پژوهشگران و محققانی هستند که آرمانهای انقلاب اسلامی خواب را از چشمان آنان ربوده است و آنها را به آینده مشتاق و ساختن جهانی بر مبنای توحید و زندگی الهی را در برابر آنان مجسم کرده است.

خمینی جوان آن کسی است که قلبش نسبت به مردم رئوف و نسبت به دشمنان اسلام و انسانیت پر از کینه است و مادام این را در سر می پروراند که چگونه موانع ظهور حضرت صاحب الزمان (عج) را در جهت رضای الهی برطرف نماید.

خمینی جوان آن فردی است که در کنار مجاهدت های شبانه روزی و خستگی ناپذیر خود پیوسته به دنبال تقویت رابطه قلبی خود با خالق بی همتای خود است و جهادی عظیم را همواره علیه نفس خود در پیش گرفته و چنان عنان نفس خویش را بر دست گرفته که راه فراری برای نفسش باقی نمانده است.

خمینی جوان آن شخصی است که پیوسته به دنبال ایجاد و کشف رابطه های جدید در زندگی اجتماعی جامعه خود است تا بتواند بواسطه این رابطه ها و … الهی زیستن را در جامعه هموار کند.

خمینی جوان اهل تسامح نسبت به کسانی که در جامعه نفاق می ورزند و با انقلاب اسلامی آگاهانه به مبارزه می پردازند، نیست.

خمینی جوان شیطان را در هر لباس و مقام و درجه ای و به هر شکلی دشمن انسان و انسانیت می داند و خوب می داند که دعوای انسان و شیطان با مذاکره و رابطه و … حل نمی شود، با مکر های او آشنا است و راه مقابله با او را در داشتن رابطه خاص با الله می داند چه از نظر شخصی و چه از نظر اجتماعی.

خمینی جوان نسبت به جامعه و انسان های اطراف خود بی تفاوت نیست، برای او این مهم است که انسان در این دنیا راحت تر بتواند به سمت حضرت الله سیر کند و موانع کمتری را متحمل شود، انسان را از آشفتگی خارج کند و به او حیاتی ببخشد که لذت حضور در محضر الله را در لحظه لحظه زندگی خود دریابد.

خمینی جوان به دنبال این است که فراغتی را بر فکر و قلب تک تک افراد جامعه انسانی حاکم کند که ایشان فقط به دنبال رسیدن به هدفی باشند که میبایست بدان در این حیات دنیایی وصول یابند.

خمینی جوان به صورت مداوم حرکات کسانی که در هر لباس، مقام و جایگاهی به دنبال لطمه زدن به حرکت انقلاب اسلامی هستند را رصد می کند و پیوسته به مقابله با تفکر آنان می پردازد و با برنامه ریزی و روش و اصول صحیح اسلامی و انقلابی به مبارزه با آنان می پردازد.

خمینی جوان دارای فکر و اندیشه ای پویا و قلبی فعال است که ناامیدی و ضعف برای او جایگاهی ندارد، خستگی را از خود دور ساخته و امیدوار به سوی هدف های بزرگ در حرکت است.

خمینی جوان همواره اسلام ناب محمدی را مد نظر قرار می دهد و با اسلام آمریکایی(اسلام متحجر و اسلام سکولار) همواره مخالف و در حال ستیز است.

خمینی جوان همواره به کمک الهی باور دارد و هیچگاه به وعده های الهی بی اعتماد نمی شود و در مقابل نسبت به مستکبران، زورگو ها و منافقان همواره بی اعتماد است زیرا باور دارد:
«اَلظّآنّینَ بِاللهِ ظَنَّ السَّوءِ عَلَیهِم دائِرَهُ السَّوءِ وَ غَضِبَ اللهُ عَلَیهِم وَ لَعَنَهُم وَ اَعَدَّ لَهُم جَهَنَّمَ وَ سآءَت مَصیرًا»فتح(۶) و «اِن تَنصُروا اللهَ یَنصُرکُم»محمد(۷)

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: