تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۶ - ۲۰:۰۳ کد مطلب 67887

نارضایتی مردم اسلامشهر از دولت یازدهم؛

مردم به استقبال روحانی نیامدند!

بنابر گزارش خبرنگار میدان ۷۲، به رغم تبلیغات گسترده دولت در شهرستانهای اسلامشهر، شهریار، پرند، رباط کریم، احمدآباد مستوفی، وحیدیه و فردوس، صباشهر، واوان و … و انتقال اتوبوسی مردم این شهرستانها تنها جمعیتی حدود ۵ هزار نفر به استقبال روحانی آمدند.

به گزارش اختصاصی میدان ۷۲، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی ساعاتی پیش در اجتماع مردم غرب استان تهران در ورزشگاه خلیج فارس اسلامشهر سخنرانی کرد.

سخنرانی در جمع مردم شهرستان‌های جنوب غرب استان تهران، دیدار و نشست با ائمه جمعه، فرمانداران و مسئولان شهرستان‌های اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم و همچنین جلسه ای برای تصمیم گیری درباره طرح‌ها و پروژه‌های نیمه تمام جنوب غرب استان تهران از جمله برنامه‌های دکتر روحانی و هیأت همراه بوده است.

رییس جمهوری را در این سفر یک روزه دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهوری، حسین فریدون مشاور ارشد رییس جمهوری، جمعی از مشاوران ارشد رییس جمهوری، وزیران و دیگر مقام‌ها همراهی کردند.

بنابر گزارش خبرنگار میدان ۷۲، به رغم تدابیر شدید امنیتی و تبلیغات گسترده دولت در شهرستانهای اسلامشهر، شهریار، پرند، رباط کریم، احمدآباد مستوفی، خادم آباد و رضی آباد، وحیدیه و فردوس، صباشهر، نسیم شهر، واوان و … و انتقال اتوبوسی مردم این شهرستانها که جمعیتی حدود ۵میلیون دارند؛ تنها جمعیتی حدود ۵ هزار نفر به استقبال روحانی آمدند.

گفتگوی خبرنگار میدان ۷۲ با جوانان و مردم اسلامشهر در حاشیه مراسم استقبال، حاکی از نارضایتی و عدم محبوبیت روحانی داشته است. حتی انتقال اتوبوسی از محلات نزدیک به اسلامشهر مانند اسماعیل آباد، مرتضی گرد، پلاءین، پاسگاه نعمت آباد و بخشهای گلدسته، فیروزبهرام، شمس آباد، چهاردانگه و … نتوانست ورزشگاه خالی را پر کند.

همچنین سایت محلی اسلامشهر خبر نوشت: ساعتی پیش حسن روحانی در دومین سفر خود به شهرستان های استان تهران در اسلامشهر حضور یافت.

روحانی درحالی حوالی ساعت ده خود را به ورزشگاه خلیج فارس اسلامشهر رساند که پیش از این به مردم وعده داده شده بود رییس جمهور از ساعت ۸ صبح در این ورزشگاه به سخنرانی خواهد پرداخت.

تعدادی از اتوبوس های شرکت واحد از ساعات ابتدایی صبح برای رساندن مردم از نقاط مختلف اسلامشهر، رباط، کریم و بهارستان به ورزشگاه خلیج فارس مشغول به فعالیت بودند.

با وجود اجتماع مردم شهرستان های اسلامشهر، بهارستان، رباط کریم و بخش چهاردانگه نیمی از ورزشگاه هنگام سخنرانی رییس جمهور خالی از جمعیت بود.

تعداد زیادی از کارکنان شرکت های خودرروسازی و سایر کارخانجات شهرستان در بین جمعیت حضور یافتند.

در میان صحبت های روحانی بخش مربوط به طرح اتصال قطار سریع السیر اسلامشهر به شهر تهران بیشتر از سایر طرح ها با استقبال مردم مواجه شد.

۱۴۳۸۸۶۷۵۹۹۲۸۷_Nadimi -25 ۱۴۳۸۸۶۷۶۸۰۵۴۸_Nadimi -12 ۱۴۳۸۸۶۷۶۷۸۵۵۱_Nadimi -3 ۱۴۳۸۸۴۵۱۱۰۶۹۵_mohammadreza nadimi-5

 1. محمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 24 Thumb down 3

  آقای روحانی!
  التماس نکن.

 2. مفلوک یارانه ای :
  آیا موافقید؟ Thumb up 4 Thumb down 16

  ازقدیم گفتن آبوبریزیداونجایی که می سوزه.اینورییس دولت قبل میکفت.یادتون رفته صندلی خالیای مجمع عمومی سازمان ملل موقع سخنرانی اونو؟

 3. محمدیار :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  اوووووه چقدرجمعیت اومدن اینجا هزااااارنفرند

 4. از تنگستان :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  درِ خونه ی ما هم ماشین فرستادن که: لطف کنین بیاین استقبال! اما گفتم داره کارتون بره ی ناقلا پخش میشه وقت ندارم بیام

 5. بقال سر کوچشون :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  تنگستان !زقدیم گفتن آبوبریزیداونجایی که می سوزه.اینورییس دولت قبل میکفت.یادتون رفته صندلی خالیای مجمع عمومی سازمان ملل موقع سخنرانی اونو؟خدایا !روزی بیاد که اسم وقیافش ازیادمون بره

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: