تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۶ - ۲۳:۱۷ کد مطلب 67951

حاشیه‌هایی قبل از دیدار استقلال – ملوان

هواداران ملوان که از انزلی به تهران آمده بودند در جلوی در ورودی ورزشگاه آزادی حمایت خود را از قلعه نویی اعلام داشتند.

به گزارش میدان ۷۲،دیدار دو تیم استقلال تهران و ملوان بندر انزلی از هفته دوم لیگ پانزدهم از ساعت ۱۹:۳۰ امروز جمعه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد. حاشیه های قبل از این دیدار را به نقل از مهر در زیر می‌خوانید:

* ترافیک بسیار شدیدی مقابل ورودی های پارکینگ ورزشگاه ایجاد شده بود که آن هم به دلیل باز نشدن درهای پارکینگ بود. البته از ساعت ۱۷ درها باز شد.

* هواداران دو تیم استقلال و ملوان که اجازه ورود به داخل ورزشگاه به آنها داده نمی شد با به صدا درآوردن بوق هایی که در دست داشتند اعتراض خود را نسبت به اینکه آنها را داخل ورزشگاه راه نمی دادنند ابراز کردند.

تعدادی از کره ای هایی که برای حمایت از تیم والیبالشان به ورزشگاه آزادی آمده بودند با دیدن هواداران ملوان و استقلال مشغول گرفتن فیلم و عکس از آنها شدند.

* هنگام باز شدن درها برای تماشاگران، هواداران با تعدادی از بازیکنان تیم والیبال کره جنوبی که مقابل سالن ۱۲ هزار نفری ایستاده بودند عکس سلفی گرفتند.

* حدود ۲ هزار و ۵۰۰ تماشاگر طرفدار ملوان با اتوبوس به تهران آمده تا به حمایت تیم محبوب خود بپردازند.

* عوامل انتظامی مسیر ورودی ملوان را از طرفداران استقلال جدا کرده تا با یکدیگر تداخل نداشته باشند.

* یکی از هواداران ملوان بر روی خودرو خود نوشته بود «ناخدا امیر کشتی را به مقصد برسان». که این نوشته او سبب شده بود تا بسیاری از هواداران ملوان عکس یادگاری بگیرند.

* طرفداران دو تیم جلوی در ورودی علیه یکدیگر شعار می دادند و سرمربیان دو تیم را مورد توهین قرار می دادند.


فارس هم در حاشیه های قبل از این دیدار نوشت:

* حدود ۸ الی ۱۰ هزار تماشاگر تیم فوتبال استقلال در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرده تا مسابقه دو تیم را تماشا کنند.

* قبل از شروع بازی مسئولان برگزاری مسابقه برای تماشاگران آهنگ‌هایی از مرحوم ناصر عبدالهی و علی لهراسبی را پخش می‌کند.

* حدود ۲۰۰ نفر از طرفداران تیم ملوان با لباس‌های یکدست سفید رنگ در ورزشگاه آزادی در جایگاه پرسپولیسی‌ها نشستند.

* اتوبوس تیم ملوان ساعت ۱۸ و ۵۰ دقیقه وارد ورزشگاه شد و نکته جالب حضور غفور جهانی، امیر عرب و هوتن قلعه‌نویی در اتوبوس حامل شاگردان امیر قلعه‌نویی بود.

* وحید طالب‌لو و مهدی رحمتی همزمان ساعت ۱۸و ۳۵ دقیقه وارد ورزشگاه شدند و هر دو بازیکن مورد تشویق طرفداران قرار گرفتند. تماشاگران تیم استقلال به محض ورود این دو نفر از آنها خواستند به سمت استقلالی‌ها رفته و هر دو دروازه‌بان استقلال این کار را انجام دادند و مورد تشویق تماشاگران قرار گرفتند.

* سیدحسین حسینی دروازه‌بان تیم فوتبال ملوان که سابقه حضور در تیم استقلال را دارد به همراه محمد حبیبی وارد زمین شد و بلافاصله نزد سیدمهدی رحمتی رفت و با وی خوش و بش کرد. حسینی با وحید طالب‌لو و حسین تراب‌پور برخورد گرمی داشت.

* هنگامی‌که ملوانی‌ها وارد زمین شدند هواداران استقلال پژمان نوری و سیدحسین حسینی را مورد تشویق قرار دادند اما نسبت به فرزاد حاتمی مهاجم سابق این تیم بی‌تفاوت بودند.

* فرزاد حاتمی مهاجم اسبق استقلال به محض ورود به زمین به سمت مهدی رحمتی رفت و با دروازه‌بان استقلال برخورد گرمی داشت.

* ایمان عالمی مربی فصل گذشته تیم استقلال با استقبال خسرو حیدری، امید ابراهیمی و تعدادی از بازیکنان فصل گذشته این تیم مواجه شد.

* حنیف عمران‌زاده که باری این تیم محروم است دقایقی قبل از شروع بازی به رختکن استقلال رفت و سپس به جایگاه ویژه رفت تا بازی را تماشا کند.

* مسئولان برگزاری مسابقه و همچنین سازمان لیگ قرار است قبل از شروع این دیدار از خانواده‌های مرحوم مهدی نفر، میلاد حجت‌الاسلامی، حسین جوادی و ناصر احمد‌پور تجلیل کنند.

* با وجود صدور کارت بازی وارسال ITC پروپیچ نام این بازیکن در فهرست ۱۸ نفره استقلال قرار ندارد. روی نیمکت تیم استقلال نفراتی مثل وحید طالب‌لو، یعقوب کریمی، جاسم کرار، ریوالدو، علیرضا رمضانی، بهنام برزای و فرشید اسماعیلی حضور دارند و به نطر می‌رسد مشکل پروپیچ هنوز برای این مسابقه حل نشده است.

* حدود ۱۵ الی ۱۶ هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کردند.


تسنیم نیز در این خصوص نوشت:

در فاصله ۲۰ دقیقه به آغاز این بازی حدود ۱۰ هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور دارند.

* دروازه‌بان‌های دو تیم اولین بازیکنانی بودند که برای گرم کردن وارد زمین شدند. مهدی رحمتی و طالب‌لو از سوی هواداران استقلال مورد تشویق قرار گرفتند. تماشاگران استقلال بارها از مهدی رحمتی خواستند دست طالب‌لو را بگیرد و وی را به سمت آنها بیاورد.

* سیدحسین حسینی، دروازه‌بان ملوان که سابقه حضور در استقلال را دارد از سوی تماشاگران مورد تشویق قرار گرفت. پژمان نوری نیز که سابقه پوشیدن پیراهن استقلال را دارد از سوی هواداران استقلال تشویق شد.

* مهدی رحمتی و پژمان نوری با یکدیگر خوش‌وبش کردند.

* فرزاد حاتمی دیگر بازیکنی که سابقه بازی در استقلال را دارد از سوی هواداران تشویق نشد و تنها با رحمتی برخورد گرمی داشت.

* حدود ۲۰۰ نفر از هواداران ملوان در جایگاه پرسپولیسی‌ها حضور دارند. تعدادی از هواداران بنری که روی آن نوشته شده بود «قلب لویزان به عشق ملوان می‌تپد» در ورزشگاه نصب کردند. آنها همچنین امیر قلعه‌نویی را مورد تشویق قرار دادند.

* با وجود اینکه کرار جاسم به دلیل مسئله انضباطی در ترکیب استقلال قرار نگرفت، اما از سوی هواداران تشویق شد و وی نیز در واکنش به تشویق هواداران پیراهن استقلال را بوسید.

* مجید صالح که برای مدت کوتاهی در ملوان بندرانزلی حضور داشت با همه بازیکنان و کادر فنی ملوان خوش‌وبش کرد.

* به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار پلاکاردی که روی آن نوشته شده بود «خبرنگار، وجدان بیدار جامعه» در کنار زمین دیده می‌شود.

* فرزاد مجیدی بارها از سوی تماشاگران استقلال مورد تشویق قرار گرفت.

* حنیف عمران‌زاده که دوران محرومیت خود را پشت سر می‌گذارد با لباس شخصی وارد ورزشگاه شد و وقتی هواداران وی را مورد تشویق قرار دادند با دستانش عدد چهار را نشان داد.

* سیدحسین حسینی، حسین ماهینی، عزیز معبودی، عزت‌الله پورقاز، محمدرضا کنعانی‌زادگان، سعید یوسف‌زاده، محمد آبشک، پژمان نوری، مازیار زارع،  آرش افشین و فرزاد حاتمی؛ ۱۱ بازیکن ملوان برای این دیدار هستند.

سجاد شهباززاده که هفته گذشته گل استقلال را به ثمر رسانده بود در ترکیب ۱۸ نفره این تیم دیده نمی‌شود. همچنین با وجود اینکه ITC پروپیچ رسید، اما این بازیکن در فهرست ۱۸ نفره استقلال قرار نگرفته است.

* به تعداد تماشاگران هر لحظه افزوده می‌شود.

* به مناسبت روز خبرنگار از شهدای رسانه و خانواده‌های مرحومان میلاد حجت‌الاسلامی، مهدی نفر و حسین جوادی تجلیل به عمل آمد.

دیدار دو تیم از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

  1. محمود :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    مشکلتون چیه بالای۲۰۰۰۰نفر اومدند.مینویسن۱۵-۱۶هزار نفر.یا استادیوم ظرفیت ۹۰تا۱۰۰هزار نفره نداره یا شما غرض ومرض دارید

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: