تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۸ - ۱۰:۳۵ کد مطلب 68306

موافقت بوفون با تغییرات در یوونتوس

کاپیتان بانوی پیر اعتراف کرد که تیمش زمان مناسبی را برای خداحافظی با تعدادی از بازیکنان قدیمی، جذب بازیکنان جدید و تغییر سیستم بازی‌اش برای فصل جدید انتخاب کرده است.

به گزارش سرویس ورزشی میدان ۷۲ و به نقل از تسنیم، جان لوئیجی بوفون شب گذشته (شنبه) به یوونتوس برای کسب پیروزی ۲ بر صفر برابر لاتزیو در سوپرجام ایتالیا کمک کرد و برای هفتمین بار جام قهرمانی این رویداد را به همراه بانوی‌پیر بالای سر برد.

یوونتوس در شرایطی موفق به کسب اولین جام خود در فصل جدید فوتبال ایتالیا شد که بسیاری انتظار داشتند، جدایی بازیکنان مانند کارلوس توس، آندره‌آ پیرلو و آرتورو ویدال منجر به اُفت بانوی‌پیر شود اما دو بازیکن جدید بیانکونری، ماریو ماندزوکیچ و پائولو دیبالا برای راه‌راه‌پوشان تورین گلزنی کردند تا خلاء ستاره‌های قدیمی تیم احساس نشود.

بوفون پس از این بازی اظهار داشت: ما تابستان امسال در تیم‌مان سه تغییر اساسی مانند رفتن آندره‌آ پیرلو، کارلوس توس و آرتو ویدال را تجربه کردیم و خب طبیعی بود که بابت جدایی این بازیکنان تاوان کوچکی بدهیم. با این حال اگر قرار بود زمانی تیم بازسازی شود و ریسک کند، هیچ زمانی بهتر از الان نبود. ما با تغییراتی که انجام داده‌ایم، زیرساخت‌های لازم برای کسب جام‌های بیشتر در سال‌های آینده را فراهم آورده‌ایم.

بوفون ادامه داد: اگر دچار اُفت انگیزه شویم، مرتکب اشتباه بزرگی شده‌ایم و این مطمئناً بدان معناست که ما هرگز به اوج برنمی‌گردیم. ما همیشه باید با چنین رویکرد و ذهنیتی وارد زمین باز شویم. بازی برابر تیم فوق‌العاده‌ای مانند لاتزیو کار آسانی نیست. لاتزیو تیمی سازمان یافته است و تمرینات پیش‌فصل خود را ۱۰ روز زودتر از ما آغاز کرد. با این حال ما صبوری به خرج دادیم و با آرام کردن حرکات لاتزیو در مقاطع خاصی از بازی توانستیم در ۹۰ دقیقه با انرژی بیشتری به کارمان ادامه دهیم.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: