تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۸ - ۱۸:۳۰ کد مطلب 68376

واکنش کوثری به اظهارات هاشمی‌

نماینده شهرستان‌های تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: هاشمی‌رفسنجانی با این نوع ادبیات قصد فخرفروشی به روستاییان را دارد که دلیل آن فراموش کردن گذشته‌های خود است.

به گزارش میدان۷۲ اسماعیل کوثری در واکنش به اظهارات حجت‌الاسلام والمسلمین هاشمی‌رفسنجانی درباره روستاییان اظهار کرد: متأسفانه آقای هاشمی‌رفسنجانی فراموش کرده که خود یک روستایی است.

وی با انتقاد از ادبیات مطرح‌شده توسط هاشمی‌رفسنجانی درباره روستاییان بیان کرد: وی با این نوع ادبیات قصد فخرفروشی به روستاییان را دارد که دلیل آن فراموش کردن گذشته‌های خود است.

نماینده شهرستان‌های تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: صحبت‌های اخیر هاشمی‌رفسنجانی دقیقا برخلاف فرمایشات و خط امام خمینی (ره) است، چراکه امام راحل همیشه درباره روستاییان و عشایر فرمایشات بسیار مطلوبی داشتند.

وی خاطرنشان کرد: این صحبت‌های هاشمی‌رفسنجانی که در آن خود را بسیار شهرنشین معرفی کرده است، به نوعی وابستگی به غربی‌هاست.

کوثری در پایان متذکر شد: هاشمی‌رفسنجانی باید پاسخگوی بی‌احترامی به روستاییان باشد و روستاییان باید نسبت به وی اعلام جرم کنند و از دادگاه بخواهند تا وضعیت این توهین را مشخص کند تا مسئول دیگری این گونه صحبت نکند.

منبع:فارس

  1. سلام :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    این بابا و زن وبچه هاش دهشون رو فراموش کردن
    کلاً اسکاتلندو جومه ی تورنتو رو به عنوان دهشون
    پذیرفتن!!!

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: