تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۹ - ۱۰:۱۳ کد مطلب 68472

حسن روشن

او را با لگد از استقلال بیرون بیندازید

حسن روشن حتی وقتی استقلال می برد دست از انتقاد کردن برنمی دارد.

به گزارش سرویس ورزشی میدان ۷۲ و به نقل از جام جم، حسن روشن پیروزی دو بر صفر استقلال مقابل ملوان را مشاهده کرد. او بازی استقلال در نیمه نخست را بسیار می پسندد اما نیمه دوم را افتضاح توصیف می کند و می گوید این چه تعویض های عجیب و غریبی بود که مظلومی انجام داد.

او که  گفت و گو انجام داده نوک تیز انتقادات خود را به سمت کرار جاسم بازیکن عراقی استقلال می برد و می گوید: “به این دلیل گفتم نیمه دوم افتضاح بود چون کرار از ۶ پاسی که می‌داد ۸ تایش اشتباه بود باور کنید حال نداشتم بازی را ببینم اما این پسره (کرار) فقط به درد تیم به هم زدن می‌خورد.”

وی افزود: “یعنی او را باید با لگد از استقلال بیرون کنند پول زیاد به او داده‌اند و حالا نمی‌توانند جمعش کنند. تیم به این خوبی بسته شده این همه جوان مثل شیر درون زمین می‌روند یک نفر استقلال را به هم می‌ریزد. چند سال پیش عمادرضا عراقی بود و در ایران حضور داشت او هم خوب بازی می‌کرد و هم حاشیه‌هایش کمتر بود شما ببینید تیم ملی عراق در جام ملت‌های آسیا حضور داشت و ایران را هم برد بازیکنانی ضعیف‌تر از کرار در آن تیم حضور داشتند ولی سرمربی تیم اخلاق را فدا نکرد و اصلا او را دعوت نکرد مظلومی هم دارد راه قلعه‌نویی را می رود آقای مظلومی این کار را با استقلال نکن. اگر بازیکنی مثل مسی به بارسلونا می‌رود هیچ کس نمی‌تواند حرفی بزند چون او مسی است ولی این کراری که استقلال بدون آن هم عالی بازی کرده کیست که نتوانیم از او بگذریم اگر امسال کرار در استقلال بازی کنند جوان‌ها ضربه می خورند.”

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: