تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۰ - ۱۴:۵۰ کد مطلب 68747

فردا؛ آخرین مهلت ثبت‌نام شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش گفت: چهارشنبه ۲۱ مرداد، آخرین مهلت ثبت‌نام شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۴ است و این مهلت تمدید نخواهد شد.

به گزارش میدان ۷۲،حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به مهلت ثبت‌نام این آزمون گفت: این مهلت از روز پنجشنبه ۱۵ مرداد ماه آغاز شد و روز چهارشنبه ۲۱ مرداد پایان می‌یابد.

وی با اشاره به عدم تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون آموزش و پرورش از متقاضیان خواست که در مهلت باقی مانده نسبت به ثبت‌نام خود از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org اقدام کنند.

توکلی با اشاره به تعداد شرکت‌کنندگان در این آزمون اظهار کرد: تا روز چهارشنبه ۲۰ مرداد ۹۶ هزار نفر نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام کرده‌اند.

وی درخصوص زمان برگزاری آزمون بیان کرد: آزمون استخدامی آموزش و پرورش روز جمعه ۲۷ شهریور برگزار می‌شود و کارت داوطلبان نیز از سه روز قبل، یعنی ۲۴ شهریور توزیع می‌شود.

وی همچنین درباره امکان ثبت‌نام معلولان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش بیان کرد: شرایط شرکت‌کنندگان در این آزمون توسط آموزش و پرورش تعیین می‌شود و این سازمان تنها آزمون را برگزار می‌کند ، اما در خصوص منع حضور معلولان در این آزمون، در دفترچه آزمون نکته‌ای نوشته نشده است.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش در ادامه در مورد حداکثر سن برای ثبت نام در آزمون مذکور توضیح داد: بر اساس ضوابط اعلام شده از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی ریاست جمهوری، حداکثر سن داوطلبان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس ۳۰ سال و مدرک تحصیلی فوق لیسانس و بالاتر ۳۵ سال است.

توکلی در پایان هزینه ثبت نام متقاضیان برای این آزمون را ۴۸۰ هزار ریال بیان کرد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: