تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۱ - ۰۰:۵۹ کد مطلب 68971

درگیری خونین بین تروریست‌های تکفیری در سوریه

منابع عربی از درگیری‌های شدید و خونین گروه‌ تروریستی داعش با دیگر گروه‌های تروریستی در شمال سوریه خبر داده‌اند.

به گزارش میدان ۷۲، شبکه المیادین با اشاره به درگیری‌های شدید گروه‌های تروریستی با یکدیگر گزارش داد فردای عقب‌نشینی جبهه النصره از جبهه‌های جنگ در برابر گروه داعش، درگیری‌های شدیدی میان گروه داعش و تروریست‌های گروه موسوم به “الجبهه الشامیه” در حومه شمالی حلب رخ داد و داعشی‌ها تلاش کردند از طریق منفجر کردن خودروی بمب‌گذاری شده نزدیک ورودی شهر مارع، به آن وارد شوند. همچنین درگیری‌های دیگری میان دو طرف نزدیک شهرک حربل و حورالنهر رخ داد.

بر اساس این گزارش، شش تروریست وابسته به گروه الجبهه الشامیه در درگیری‌های شدید با تروریست‌های داعشی در حومه شمالی حلب به هلاکت رسیده‌اند.

جبهه تروریستی النصره روز دوشنبه در موضعی تأمل برانگیز اعلام کرده بود از جبهه‌های جنگ با داعش در حومه شمالی حلب عقب‌نشینی کرده است.

گروه تروریستی داعش هم تروریست‌ها و جنگ افزارهایش را از شهرک الهول در مرز سوریه با عراق به‌سمت الشدادی در حومه الحسکه منتقل کرده است.

۷هزار کشته از ابتدای درگیری خونین تروریست‌های تکفیری

این در حالی است که منابع سوری اعلام کرده‌اند در نتیجه درگیری‌های شدید میان گروه‌های تروریستی داعش و جبهه النصره از ۶ ماه پیش تا کنون به هفت‌هزار کشته رسیده است.

این خبر را یک مرکز طرفدار گروه‌های تروریستی در لندن فاش کرده است که بر اساس این گزارش، تمام این افراد از سوم ژانویه تا ۲۸ ژوئن گذشته در جریان انفجار خودروهای بمب‌گذاری شده، بمب، کمربندهای انفجاری و درگیری میان داعش و جبهه النصره در استان‌های حلب، ادلب، الرقه، حماه، دیرالزور، حمص و الحسکه کشته شده‌اند.

منبع: تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: