تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۱ - ۱۰:۱۹ کد مطلب 69005

نعمتی: امیدوار به کسب بهترین نتیجه هستیم

سایت فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان گزارش در مورد بانوی کماندار ایران نوشت.

به گزارش میدان ۷۲ و به نقل از سایت فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان با اختصاص تیتر یک صفحه اصلی خود به زهرا نعمتی، در مورد بانوی کماندار کشورمان نوشته است: زهرا نعمتی، ملی پوش ایرانی و قهرمان پارالمپیک لندن و مسابقات پاراجهانی تیراندازی با کمان است و مدال طلای این رقابت‌ها را در کارنامه خود دارد. وی همیچین دارنده مدال طلای بازی های پاراآسیایی است.

در ادامه مطلب سایت فدراسیون جهانی تیراندازی با کمانآمده است: زهرا نعمتی پس از دو مرحله حضور در جام جهانی تیراندازی با کمان امروز جایگاه مستحکمی برای خود در این رقابت‌ها ایجاد کرده است، گفت؛ «احساس خوبی دارم و برای من هر تورنمنت جدا از اینکه چه نتیجه‌ای حاصل می‌شود، یک تجربه است».

این سایت در ادامه به مسابقات جهانی لهستان اشاره کرده و نوشته است: ایران در این دوره از رقابت‌ها با ترکیب کامل و قدرتمندی شرکت کرده است.

نعمتی در گفت‌وگو با سایت فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان گفت: امیدوارم بتوانیم بهترین نتیجه را کسب کنیم، البته نسبت به سایر تیم‌ها کار سختی داریم اما امیدواریم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

وی در خصوص جام جهانی دانمارک نیز گفت: فکر می‌کردم نتایج بهتری در این رقابت‌ها کسب کنم اما آب و هوای نامناسب دانمارک و باد و باران روی روند کار من تاثیر گذاشت و برایم مشکل‌ساز شد.

این سایت در پایان با اشاره به معلولیت زهرا نعمتی و حضور وی در جمع کمانداران سالم نوشت: نعمتی پیش از معلولیت کمربند سیاه تکواندو را در اختیار داشت اما در سال ۲۰۰۴ در یک سانحه رانندگی دچار معلولیت شد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: