تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۱ - ۱۰:۳۲ کد مطلب 69021

داستان قلعه نویی و بچه های مرداب انزلی

باشگاه ملوان بندر انزلی که در آخرین روزهای نقل و انتقالات با حضور قلعه نویی به عنوان سرمربی همه را شوکه کرده بود.

به گزارش میدان ۷۲، باشگاه ملوان بندر انزلی که در آخرین روزهای نقل و انتقالات با حضور قلعه نویی به عنوان سرمربی همه را شوکه کرده بود.

پس از انجام دو بازی با هدایت این مربی با تجربه دچار بحران شد تا اولین تیم این فصل باشد که دچار تغییرات در کادر فنی می شود. پس از آن که ملوان در هفته اول لیگ پانزدهم فراتر از انتظار ظاهر شد و توانست در خانه ذوب آهن را شکست دهد. همه حساب دیگری روی این تیم باز کردند. شاید تصور غالب این بود که با حضور قلعه نویی، ملوان به جمع مدعیان پیوسته است.

در حالی که انتظارات از ملوان برای بازی مقابل استقلال در تهران بالا رفته بود، ملوان بازی را ۲ بر صفر باخت. در این بازی قلعه نویی حاضر نشد در مقابل تیم سابقش بر روی نیمکت بنشیند.

قبل از بازی با استقلال شایعات زیادی در خصوص حضور قلعه نویی در ملوان شنیده می شد این که قلعه نویی به دلیل مشکلات مالی و سخت افزاری در ملوان نمی ماند و با این تیم قرارداد رسمی نمی بندد.

اما در مصاحبه ای قبل از بازی مقابل استقلال سخنگوی باشگاه ملوان اظهار داشت: قلعه نویی با ملوان قرارداد داخلی بسته است و لذا قبل از بازی مقابل استقلال ثبت رسمی می کند و هیأت مدیره ملوان هم خواستار حضور وی در ملوان است و حضور قلعه نویی در ملوان می تواند بسیار مفید باشد.

آذرگون در مصاحبه ای بعد از بازی مقابل استقلال گفت: امیدوارم قلعه نویی در بازی های آینده بر روی نیمکت بنشیند و قرارداد رسمی ببندد. اما چنین نشد و در جلسه ای که میان قلعه نویی و مسئولان باشگاه ملوان برگزار شد طرفین به توافق نرسیدند تا قلعه نویی از ملوان جدا شود.

صحبت های زیادی در مورد علت جدایی قلعه نویی از ملوان شنیده شده است که از جمله اصلی ترین آن ها که سخنگوی باشگاه بر آن تأکید دارد نبود توافق مالی بین طرفین بود.

آذرگون اظهار داشت: قلعه نویی و باشگاه نتوانستند بر سر مسائل مالی به توافق برسند. در همین خصوص قائم مقام باشگاه ملوان عبدالحمید رمضانی اظهار داشت: خواسته قلعه نویی آن بود که بحث مالی تیم برطرف شود و هر چه سریع تر اسپانسر پیدا شود اما باشگاه نتوانست با اسپانسری به توافق برسد.

همچنین عبدالحمید رمضانی در خصوص درخواست چهار میلیاردی قلعه نویی گفت: قلعه نویی درخواست چهار میلیارد را برای تیم و تهیه امکانات سخت افزاری ارائه داده بود که باشگاه در مدت زمان کوتاه نمی توانست این مبلغ را تهیه کند.

بعد از آن که به صورت قطعی مشخص شد که قلعه نویی دیگر در ملوان نمی ماند. وضعیت حضور اکبر محمدی دستیار وی هم در ملوان در هاله ای از ابهام قرار گرفت. در همین خصوص اکبر محمدی دستیار قلعه نویی به خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت: نمی توانم در خصوص حضورم و ادامه همکاری با باشگاه ملوان جواب قطعی بدهم و باید حتماً با قلعه نویی صحبت کنم و ببینم صلاح کار در چیست و امیدوارم که بتوانیم در فضایی مثبت در این خصوص تصمیم بگیریم.

همچنین احمدزاده سرمربی پیشین ملوان هم در خصوص اتفاقات اخیر باشگاه ملوان و جدایی قلعه نویی اظهار داشت: قلعه نویی درخواست هایی از باشگاه داشته است و احتمالاً باشگاه توانایی آن را نداشته که در مدت زمان کوتاهی این مشکلات را حل کند و خواسته آقای قلعه نویی را اجابت کند به طوری که مشخص است حل مسائل مالی برای قلعه نویی در اولویت قرار داشته و شاید اگر سرمربی دیگری بود فرصت بیشتری را به هیأت مدیره برای حل مشکلات می داد.

معمولاً در ملوان این گونه مشکلات نبوده و اگر هم مشکل مالی در هفته های اول پیش می آمد در طول چند هفته این مشکلات برطرف می شد.

حال در کنار موضوع خروج قلعه نویی از ملوان موضوع دیگری که بسیار اهمیت دارد، مسئله جانشینی وی است. به گفته سخنگو باشگاه ملوان ظرف یکی، دو روز آینده سرمربی ملوان انتخاب خواهد شد. در انتها لازم است که به این موضوع اشاره کنیم که شاید یکی از علت های جدایی قلعه نویی از ملوان شکست این تیم در مقابل استقلال بود. زمانی که قلعه نویی فهمید با این تیم در لیگ پانزدهم حرفی برای گفتن نخواهد داشت.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: