تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۱ - ۱۰:۳۶ کد مطلب 69024

دی‌ماریا: از زلاتان چیزهای جدیدی یاد خواهم گرفت

ستاره جدید تیم فوتبال پاری سن ژرمن فرانسه می‌گوید، سطح لیگ فرانسه بالا است و او در کنار ستاره‌های این تیم پیشرفت خواهد کرد.

به گزارش میدان ۷۲ و به نقل از اکیپ، “آنخل دی ماریا” درباره حضور در لیگ فرانسه گفت: می‌خواهم قهرمان هر رقابتی شوم که ما در آن حضور می‌یابیم؛ چه در فرانسه و چه در اروپا. من می خواهم لیگ قهرمانان اروپا را برای بار دوم فتح کنم؛ چیزی که آرزوی هر فوتبالیستی است. ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که بزرگ‌ترین جام اروپا را به پاریس بیاوریم و آن را به هواداران‌مان هدیه کنیم. هر روز در حال یاد گرفتن هستم. با توجه به کیفیت بازیکنانی همچون زلاتان ابراهیموویچ، ادینسون کاوانی، تیاگو سیلوا، مارکو وراتی و همه بازیکنان دیگر، معتقد هستم که چیزهای زیادی را یاد خواهم گرفت. به پیشرفت کردن ادامه خواهم داد. هنوز جوان هستم. یک بازیکن تا انتهای دوران بازی‌اش چیزهای جدید یاد می‌گیرد، فصل پشت فصل.

او ادامه داد: سطح لیگ فرانسه بسیار بالاست و بازیکنان بسیار خوبی در آن شاغل هستند. سعی خواهم کرد که در سریع‌ترین زمان ممکن خودم را با شرایط جدید وفق دهم، هرچند می‌دانم که این کار آسانی نخواهد بود. می‌دانم که بازی در مقابل مارسی بسیار مهم است. بیشترین تلاشم را انجام خواهم داد تا موجب شادی هواداران بشوم و بتوانیم برای آن‌ها پیروزی کسب کنیم. می‌دانم که بردن عنوان قهرمانی برای هواداران مهم است، اما پیروزی در این‌گونه دیدارها نیز پر اهمیت است.

دی‌ماریا ادامه داد: ترک منچستریونایتد تنها تصمیم من نبود، مسئولان این تیم نمی‌خواستند من آنجا باشم و قصد داشتند من را بفروشند. از حضور در پاریس خوشحالم چرا که می‌دانم همسر و فرزندانم نیز از حضور در پاریس خوشحال خواهند بود.

گفتنی است، رسانه‌های انگلیسی هزینه این انتقال را نزدیک به ۴۴٫۳ میلیون پوند برآورد کرده‌اند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: