تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۱ - ۱۰:۴۵ کد مطلب 69032

یک نماینده مجلس مطرح کرد: باید با کرار برخورد قاطعانه شود

عضو فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به اینکه نگاه به بعضی از بازیکنان فوتبال نباید متفاوت باشد، برخورد قاطع با جاسم کرار بازیکن عراقی تیم استقلال را لازمه جلوگیری از بازیکن سالاری دانست.

به گزارش میدان ۷۲ و به نقل از مهر،  سیدشریف حسینی درباره جاسم کرار بازیکن عراقی و حاشیه ساز تیم استقلال ضمن بیان مطلب فوق اظهارکرد: اگر به رفتارها و حاشیه‌های پیشین کرار جاسم رجوع و صبحت‌هایی که در مورد این بازیکن شده را مرور کنیم، متوجه می‌شویم تاکنون هیچ محرومیتی برای این بازیکن درنظر گرفته نشده است.

وی در ادامه تصریح کرد: برخود قاطع با بازیکنان داخلی و خارجی به وزن فوتبال کشور کمک می‌کند البته در سایر رشته‌ها هم همین طور است و باید از بازیکن سالاری جلوگیری شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید براینکه باید کمیته انضباطی در زمان‌های مقتضی با بازیکنان خاطی برخورد کند، اضافه کرد: وضعیتی که برای برخی از بازیکن‌ها وجود دارد، شرایط ویژه قلمداد می‌شود و متاسفانه نوع نگاه به بعضی بازیکنان متفاوت است چراکه نتیجه برای برخی از مدیران و مربیان مهم‌تر از رفتار بازیکن است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: نگاه داخلی باعث شده بازیکن سالاری در فوتبال ایران رشد کند و این موضوع در مورد بازیکن داخلی و خارجی صدق می‌کند. مدیریت کردن تعریف دارد و باید برخوردی عادلانه بازیکنان برحسب زحمات و رفتارشان داشت.

حسینی که با سایت خانه ملت گفتگو می‌کرد، افزود: باید درباره بازیکنان داخلی و خارجی قوانین و آئین‌نامه‌ها یکی باشد و نباید افراد مهم باشند بلکه عملکرد افراد مهم باید در نظر گرفته شود.

وی در ادامه یادآور شد: در تیم‌های بزرگی مثل استقلال و پرسپولیس این موضوع بیشتر بوده، دوستانی که واسطه می‌شوند باید برخوردشان طبق قانون بوده تا سایر بازیکنان هم در آینده حاشیه درست نکنند چه در گذشته و چه حال از تناقض رای‌ها برخوردار بوده‌ایم، با بازیکنان حاشیه‌ساز باید بدون نگاه به باشگاه و افراد برخورد شود تا اخلاق پربرجا بماند.

عضو فراکسیون ورزش مجلس در مورد اینکه چرا در استقلال بین سرمربی و مسئولان باشگاه اتفاق نظر درباره برخورد با کرار وجود ندارد،؟ گفت: نگاه به نتیجه باعث اتخاد چنین تصمیماتی می‌شود. اینکه بگوئیم یک بازیکن مهره کلیدی است و با او برخورد نشود، عامل ایجاد چالش می‌شود. چنین تصمیماتی جای خود را به اخلاق در فوتبال داده و درحال فراگیر شدن است و کسی هم نیست به آن رسیدگی کند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: