تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۱ - ۱۳:۳۵ کد مطلب 69043

مدیرعامل نفت شایعه قهرش را رد کرد

مدیرعامل باشگاه نفت تهران گفت: شایعه قهر من و رئیس هیات امنای باشگاه نفت را تکذیب می‌کنم و ما هر روز با هم چندین بار در تماس هستیم.

به گزارش میدان ۷۲،مدیرعامل باشگاه نفت تهران گفت: شایعه قهر من و رئیس هیات امنای باشگاه نفت را تکذیب می‌کنم و ما هر روز با هم چندین بار در تماس هستیم.

منصور قنبرزاده درباره کنار رفتنش از ریاست شرکت کارکنان شرکت نفت گفت: من با حفظ سمت مدیرعاملی باشگاه نفت رئیس شرکت کارکنان شرکت نفت هم بودم و با توجه به تراکم کاری تصمیم‌گیری شد که یکی از این دو مسئولیت از عهده من برداشته شود چراکه هم شرایط کاری ورزش کارکنان مهم بود و هم شرایط نفت در لیگ قهرمانان آسیا شرایط ویژه‌ای است و تقاضا داشتم یکی از این دو مسئولیت از روی شانه من برداشته شود و برایم هم فرقی نداشت اما در نهایت بحث ورزش کارکنان در اختیار مدیر دیگری قرار گرفت.

وی درباره اینکه با این تحولات شایعه برکناری‌اش از مدیرعاملی باشگاه نفت تهران هم شنیده می‌شود افزود: به هر حال احتمال همیشه وجود دارد. در کدام باشگاه شما می‌بینید که هیچ مدیری تغییر نمی‌کند؟ چنین شایعاتی صحت ندارد و در باشگاه نفت ثبات وجود دارد که این ثبات هنوز هم وجود دارد.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران در مورد اینکه حل مشکلات مالی این باشگاه به کجا رسیده افزود: خوشبختانه مشکلات مالی در حال حل شدن است البته ما بخشی از پول بازیکنان را داده‌ایم و تا دو هفته دیگر هم بخش دیگری را پرداخت خواهیم کرد. به هر حال باشگاه نفت هم مثل همه تیم‌ها مشکلات مالی دارد اما آرام آرام این پول‌ها در حال تزریق شدن است.

قنبرزاده در خصوص شایعه قهرش با عماد حسینی رئیس هیات امنای باشگاه نفت تهران گفت: این هم از آن شایعاتی است که برخی رسانه‌ها می‌سازند و تنها زاییده ذهن برخی‌هاست. این شایعات با تحریک فردی که آن را می‌شناسیم منتشر می‌شود و ما به آن ورود نمی‌کنیم. در باشگاه نفت اصلا قهری وجود ندارد و ما تقریبا هر روز با هم در تماس هستیم.

وی در مورد اینکه حضور همزمان او و عماد حسینی برای گرفتن جایزه بهترین باشگاه فصل گذشته لیگ برتر شایعه قهر این دو نفر را استارت زده خاطرنشان کرد: عماد حسینی را مهدی تاج برای دادن جایزه دعوت کرده بود. به هر حال او در کسوت معاون وزیر در این مراسم شرکت کرده بود و شان عماد حسینی بالاتر از این است که بخواهد جام بگیرد. البته متاسفانه برخی با منظور این شایعات را منتشر می‌کنند حتی خود عماد حسنیی هم در صحبت‌هایش این مسئله را تکذیب کرده و باید بگویم در باشگاه نفت اینطور نیست و همیشه ثبات و رفاقت در این باشگاه حرف اول و آخر را می‌زند. شان باشگاه نفت بالاتر از این شایعات است و من شایعه‌سازان را به خدا واگذار می‌کنم.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران در خصوص اینکه الحاقیه قرارداد منصوریان به کجا رسید اظهار داشت: یک روز قبل از اینکه به مسافرت بروم جلسه‌ای با وی برگزار کردیم و دو پیشنهاد به علیرضا منصوریان دادیم. به هر حال او سرمربی تیم ماست و با ما قرارداد دارد اما دو پیشنهاد به او دادیم که خودش هم از آنها استقبال کرد و باید یکی از این دو پیشنهاد را می‌پذیرفت. به همین دلیل قرار شد فکرهایش را بکند و به ما جواب دهد و ما هم هنوز منتظر پاسخ او هستیم. همین امروز این مسئله را باز هم از سرمربی تیممان پیگیری می‌کنم.

قنبرزاده در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه تیم فوتبال نفت تهران به عنوان تنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا است چه حمایت‌هایی از این باشگاه شده است اظهار داشت: بودجه باشگاه نفت مصوب شده و نسبت به سال گذشته افزایش نسبی هم داشته است. از طرف دیگر ۸۰ درصد بازیکنانی که منصوریان می‌خواست را جذب تیم کردیم و تمرینات هم خوب پیش می‌رود. امیدوارم تامین منابع مالی باشگاه ما با سرعت بیشتری انجام شود هرچند که همه عوامل در تلاش هستند که پول با سرعت بیشتری به باشگاه نفت تزریق شود.

وی در مورد اینکه آیا تیم فوتبال نفت تهران می‌تواند با عبور از سد الاهلی امارات به جمع ۴ تیم برتر قاره آسیا برود گفت: قول می‌دهم که تمامی اعضای باشگاه نفت تمام تلاششان را بکنند تا از کیان فوتبال ایران دفاع کنند. البته ما به عنوان تیمی که در مرحله پلی‌آف حضور داشت تا همین جا هم کار بزرگی کردیم که به این مرحله رسیدیم. از طرف دیگر هزینه‌هایی که باشگاه الاهلی انجام داده قابل مقایسه با هزینه‌های ما در باشگاه نفت نیست. باید بگویم من به این بچه‌ها امیدوارم و فکر می‌کنم بتوانیم به جمع ۴ تیم برتر قاره آسیا برسیم.

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: