تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۲ - ۱۰:۳۹ کد مطلب 69306

آخرین فرصت انگلیس‌ها به هاجسون

اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرد در صورت نتیجه نگرفتن تیم ملی فوتبال انگلیس در رقابت‌های یورو ۲۰۱۶ با سرمربی ۶۸ ساله‌اش قطع همکاری خواهد کرد.

به گزارش میدان ۷۲ و  به نقل از تسنیم، پس از ناکامی تیم ملی فوتبال انگلیس در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل و عدم صعود این تیم از مرحله گروهی این رقابت‌ها، روی هاجسون و شاگردانش به شدت مورد انتقاد قرار گرفتند. در آن زمان برخی کارشناسان معتقد بودند که این مربی ۶۸ ساله باید کناره گذاشته شود ولی اتحادیه فوتبال انگلیس (FA) به وی اعتماد کرد و او را همچنان روی نیمکت سه‌شیر حفظ کرد.

حالا تیم ملی انگلیس با هاجسون در رقابت‌های مرحله مقدماتی جام ملت‌های اروپا (یورو ۲۰۱۶) هر ۶ بازی اول خود را با برد پشت‌سر گذاشته و با شش امتیاز اختلاف در صدر گروه E قرار دارد.

مارتین گلن، مدیر اجرایی اتحادیه فوتبال انگلیس با هشدار به سرمربی سه‌شیر که قراردادش در پایان جام ملت‌های پیش‌رو به پایان می‌رسد، به خبرنگاران گفت: با هاجسون صحبت کردم و با هم قهوه‌ای نوشیدیم. هاجسون حقیقتاً مربی خوبی است ولی اگر انگلیس در مسابقات یورو ۲۰۱۶ در فرانسه نتیجه نگیرد، نباید انتظار داشته باشد که او را حفظ کنیم. هاجسون مرد مغروری است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: