تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۲ - ۱۰:۴۲ کد مطلب 69309

پایان کار فرنگی‌کاران جوان در رقابت‌های جهانی

در ادامه رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان و در چهار وزن دوم که از ساعت ۱۰ صبح امروز به وقت محلی در شهر سالوادور‌باهایای برزیل آغاز شده است، علی ارسلان در وزن ۶۶ کیلوگرم با پیروزی در دیدار رده بندی صاحب مدال برنز شد.

به گزارش میدان ۷۲ و به نقل از ایسنا، در وزن ۶۶ کیلوگرم علی ارسلان پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۸ بر صفر فلاویو فره اولر از سوئیس را شکست داد. وی در دور سوم نیز با نتیجه ۴ بر ۲ ادوارد پلانکو از دومینیکن را شکست داد و به نیمه نهایی رسید، اما در این مرحله با نتیجه ۱۰ بر صفر مغلوب احمد کایتسوکوف از روسیه شد و شانس کسب مدال طلا را از دست داد. وی در دیدار رده بندی با نتیجه ۹ بر یک ماتیاش از اوکراین را شکست داد و مدال برنز را بر گردن آویخت.

نتایج سایر فرنگی کاران ایران در روز دوم به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۲۱ کشتی گیر به روی باسکول رفتند، میثم دلخانی در دور نخست با نتیجه ۴ بر ۲ لیبور میلهوفسکی از جمهوری چک را شکست داد، اما در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر مغلوب مراد ممدوف از آذربایجان شد که با توجه به حضور حریفش در فینال راهی گروه شانس مجدد شد.

وی در این مرحله ابتدا با نتیجه ۲ بر ۲ مقابل مانیش از هند به پیروزی رسید، اما در مرحله بعد با نتیجه ۱۰ بر صفر مغلوب اسلام جان بهراموف از ازبکستان شد و شانس حضور در دیدار رده بندی و کسب مدال برنز را هم از دست داد. دلخانی در پایان به رتبه هشتم قناعت کرد.

در وزن ۸۴ کیلوگرم که ۲۳ کشتی گیر به روی باسکول رفتند، مهدی فلاح پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۸ بر ۶ مغلوب مصطفی محمد از مصر شد که با توجه به شکست حریفش در مرحله بعد از گردونه مسابقات کنار رفت.

در وزن ۱۲۰ کیلوگرم حمیدرضا کریمی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با ضربه فنی مغلوب سرگی سیمانوف از روسیه شد، اما با توجه به حضور حریفش در فینال راهی گروه شانس مجدد شد. وی در این مرحله با نتیجه ۴ بر ۳ مغلوب مهار سینگ از هند شد و حذف شد. کریمی در نهایت هشتم شد.

نمایندگان کشورمان در ۴ وزن نخست صاحب یک مدال طلا توسط خدری در ۵۰ و یک نقره حسینی در ۹۶ کیلوگرم شده اند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: