تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۲ - ۱۱:۰۵ کد مطلب 69321

وحشت بی‌سابقه اصلاح‌طلبان از انتشار یک لیست

خرازی در واقع پرده از کار مدعیانی برداشته است که باید به عنوان خائن شناخته شوند و در هیچ‌کجا و هیچ مسئولیتی حضور نداشته باشند .افرادی که مایک‌لدین هم به صراحت از ارتباط آنها با شومر نماینده برجسته سنا در سال ۸۸ و در اوج فتنه بعد از انتخابات ریاست جمهوری نیز نام برده است.

به گزارش میدان۷۲، اگرچه فضای سیاسی کشور در هفته های اخیر بیشتر دستخوش حواشی انتخابات پیش روی اسفند ماه است اما جرقه کوچکی مانند آنچه در گفت و گوی صادق خرازی با یک هفته نامه اصولگرا گذشت کافی است تا نگاه ها بر روی یک نفر متمرکز شود. صحبت های جنجالی رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در خصوص در اختیار داشتن لیست اسامی اصلاح طلبانی که در دوران دولت هفتم و هشتم به دشمن گرا می داده اند موج جدیدی از عصبانیت چهره های نزدیک به این جریان و افراد دارای مسئولیت در دولت اصلاحات و همچنین رسانه های حامی آنها را به وجود آورده است تا جایی که این افراد خرازی را به قاچاق زیرخاکی و نسخ خطی متهم کرده و از او به عنوان اصلاح طلب بدلی یاد می کنند . اما به راستی چرا یک اظهار نظر ساده اصلاح طلبان را چنین به تکاپو انداخته است؟

موضوع ارتباط میان چهره های اصلاح طلب با کشورهای خارجی اگرچه موضوع جدیدی نیست و پیش از این نیز در مقاطع زمانی مختلف خبرها و حتی اسنادی از ارتباط جدی اصلاح طلبان با کشورهای غربی منتشر شده بود اما این بار صحبت های یکی از مهم ترین سفرای دولت اصلاحات و افشاگری او برگ جدیدی از این ارتباطات و صحت آنها را بر ملا کرده است . صادق خرازی دیپلمات پیشین کشورمان که در دولت سید محمد خاتمی مسئولیت سفارت کشورمان در فرانسه و قبل از آن به عنوان یکی از مسئولان نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد حضور داشته است این روزها البته در قامت یک بازیگر حزبی در خصوص اقدامات رفقای سابقش دست به افشاگری زده است . گفته های او مبنی بر اینکه برخی از اصلاح طلبان از داخل به دشمن گرا می داده اند در حقیقت می تواند بخش مهمی از پرونده کسانی را که مدعی خدمت به کشور هستند اما در عمل با همکاری دشمنان به مردم خیانت می کنند را رو کند.

download (1)چ
خرازی در واقع پرده از کار مدعیانی برداشته است که باید به عنوان خائن شناخته شوند و در هیچ کجا و هیچ مسئولیتی حضور نداشته باشند . افرادی که مایک لدین هم به صراحت از ارتباط آنها با شومر نماینده برجسته سنا در سال ۸۸ و در اوج فتنه بعد از انتخابات ریاست جمهوری نیز نام برده است . چه کسی تضمین می دهد که این افراد اکنون در پست های مهم دولتی حضور نداشته باشند و یا خواب حضور در انتخابات مجلس را در سر نپرورانند؟ در واقع افشاگری یکی از معتمدترین نیروهای اصلاح طلبان نسبت به کشور فروشی چهره هایی از این جریان به مذاق اعضای این جریان سیاسی خوش نیامده است و آنها با علم به این که تقاضای مردمی برای انتشار این لیست می تواند ضربه جدی به هواداران این جریان بزند تلاش دارند پروژه اتهام زنی علیه خرازی را برجسته سازی کنند.

اکنون افکار عمومی منتظر است که آقای خرازی بی تفاوت به این تهدید ها لیست ادعایی خود را طبق وعده اش در اختیار مردم قرار دهد تا جامعه کسانی که در لباس مسئولیت در حقیقت به کشور خیانت می کنند را بهتر بشناسند .

منبع:افکار نیوز

  1. مموت ژاخان :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    هر موقع محمود اون لیستی که تو جیبش بود را داد اینم میده!!!!!!

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: