تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۴ - ۱۲:۴۰ کد مطلب 69764

(پوستر) بازخوانی خط نورانی امام (ره)

ما هرچه داریم از ناحیه خط امام (ره) است و رهبر عزیزمان به درستی روز چهاردهم خرداد تاکید کردند و خودشان تبیین را شروع کردند و حتی واژه بازخوانی را بکار بردند و گفتند که این کار اساسی باید ادامه پیدا کند. اهمیت این کار هم روشن است.

به گزارش میدان ۷۲، دکتر احمدی نژاد در ۱۵ تیر ۱۳۹۴ در دیدار با جمعی از مدیران دولت های نهم و دهم با اشاره به ماموریت امروز ما افزود: ما و جمعی از دوستان، بر اساس یک بررسی دقیق به این نتیجه رسیده ایم که مهمترین کاری که می توانیم انجام دهیم، بازخوانی خط نورانی امام خمینی (ره) است. خوشبختانه مقام معظم رهبری در سالگرد امام راحل، این امر مهم را مورد تاکید قرار دادند و اعلام کردند که همه باید به آن توجه کنند.

هرچه داریم از ناحیه خط امام (ره) است

بحث هم خیلی روشن است. ما هرچه داریم محصول یک انقلاب است. هر دستاوردی که داریم، از ناحیه انقلاب اسلامی به دست آمده است. اندیشه حاکم بر انقلاب، همان اندیشه امام راحل یعنی همان اسلام ناب و همان حقیقت توحید و عدالت است. امروز دشمنان، از همه جهات بسیج شده اند تا نام، یاد و راه امام و اندیشه های امام را به محاق ببرند. کسانی که اهل تحلیل و بررسی جریانات فکری و تبلیغی در دنیا هستند، به خوبی متوجه این نکته هستند که تمرکز تبلیغات خبیثانه دشمنان بشریت بر محو نام و راه امام قرار گرفته است. روشن هم هست. طبیعی است که اگر خدای ناکرده آنها موفق شوند روزی نام و یاد و راه امام را حذف یا از صحنه اندیشه و باورهای ملت ایران و سایر ملت ها خارج کنند، ما دیگر چیزی نداریم و پشتوانه ای نداریم و حتی نظام پرقدرت جمهوری اسلامی ایران، نقطه اتکایی ندارد. ما هرچه داریم از ناحیه خط امام (ره) است و رهبر عزیزمان به درستی روز چهاردهم خرداد تاکید کردند و خودشان تبیین را شروع کردند و حتی واژه بازخوانی را بکار بردند و گفتند که این کار اساسی باید ادامه پیدا کند. اهمیت این کار هم روشن است، برای اینکه افراد گوناگون و جریانهای مختلف در داخل و خارج به نام امام و اسلام و البته بسیاری از آنها، در نقطه مقابل اسلام، امام و توحید و عدالت، فعالیت می کنند و ما بر این باوریم که مهمتر از بازخوانی دوباره آرمانهای انقلاب و خود انقلاب و خط امام هیچ کاری نیست و مهمتر از آن، کار دیگری نداریم. هر چه هست محصول این است. بنابراین کارگروههایی، شامل کارگروه اندیشه، رسانه، تجزیه و تحلیل و کارگروه استانها تشکیل شده است. در استانها یک سازماندهی دارد انجام می گیرد، فقط با هدف بازخوانی خط امام، تببین آرمانها و مبانی انقلاب اسلامی و باورهای نابی است که پایه خیزش ملت ایران و حرکت انقلاب اسلامی بوده و ان شاء الله در آینده، پایه خیزش همه ملت ها و برپایی حکومت جهانی توحید و عدالت خواهد شد.

photo_2015-08-15_13-32-08

photo_2015-08-15_13-32-16

photo_2015-08-15_13-32-18

photo_2015-08-15_13-32-20

photo_2015-08-15_13-32-22

photo_2015-08-15_13-32-25

photo_2015-08-15_13-32-27

  1. محمد امیر حسینی :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    کار بسیار پسندید و نوی انجام داده اید واقعا جالب است این جملات امام راحل باید بیشتر بها داده شود برا قشر امروز تا اشنا شوند بلا این امام سفر کرده به عرش

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: