تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۴ - ۱۲:۵۰ کد مطلب 69784

متن محرمانه یا غیر محرمانه

حجه الاسلام رفسنجانی اخیرا در جمع کارگزاران در ارتباط با متن برجام مطالبی را بیان کردند که با سخنان رهبری تضاد جدی دارد. معلوم نیست هدف این مبارز دیروز انقلاب و پیرمرد حاشیه ساز امروز از بیان این قبیل جملات تضادگونه با مواضع انقلابی امام خامنه ای که هر روز بیشتر نیز میشود، چیست ؟

به گزارش میدان ۷۲، رهبر معظم انقلاب در بیانات خود در دیدار با مداحان فرموده اند: « به خود مسئولین هم این را گفته‌ام همین چند روز؛ مسئولین باید بیایند مردم را و بخصوص نخبگان را از جزئیّات و واقعیّات مطّلع کنند؛ ما چیز محرمانه نداریم، چیز مخفی نداریم.»

اما در همین رابطه حجه الاسلام رفسنجانی اخیرا در جمع کارگزاران در ارتباط با متن برجام مطالبی را بیان کردند که با سخنان رهبری تضاد جدی دارد. معلوم نیست هدف این مبارز دیروز انقلاب و پیرمرد حاشیه ساز امروز از بیان این قبیل جملات تضادگونه با مواضع انقلابی امام خامنه ای که هر روز بیشتر نیز میشود، چیست ؟

به گزارش روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، «وی با مهم دانستن متن برجام و متن توافق، به مدیران حزب کارگزاران سازندگی توصیه کرد که مطالب غیرمحرمانه این متن را در جلسات حزبی برای اعضا و مردم توضیح دهند.»

محرمانه داریم یا نداریم ؟

 

 1. رضا :
  آیا موافقید؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  امام علی (ع) می فرماید: خواص جامعه همواره بار سنگینی را بر حکومت تحمیل می کنند زیرا در روزگار سختی یاری شان کمتر ، در اجرای عدالت از همه ناراضی تر ، در خواسته های شان پافشارتر ، در عطا وبخششها کم سپاس تر ، به هگنام منع خواسته های شان دیر عذر پذیرتر و در مقابل مشکلات کم استقامت تر هستند.

 2. ایران :
  آیا موافقید؟ Thumb up 4 Thumb down 8

  درود بر رفسنجانی مرگ بر دیکتاتوری

 3. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 4

  اولا : آیت الله هاشمی رفسنجانی نه حجت الاسلام !
  ثانیا : چه تعارضی بین فرمایشات رهبری و این سخنان وجود دارد ؟ چرا کاسه داغ تر از آش می شوید ؟ عزیزان قدری مطالعه ، قدری سواد ، قدری بصیرت . شقه کردن مدیریت جامعه چه نانی برای شما دارد ؟
  دقیقا این سخنان در جهت منویات رهبری است . ایشان می فرمایند مردم را در جریان بگذارید ، حضرت آیت الله هاشمی همین معنا را روشمند می کند .

 4. محمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 6 Thumb down 0

  بعضیا حقشونه که افرادی مثل خانواده رفسنجانی بر اونها حکومت کنند امام علی ع میفرماید که اگر حکومت افراد صالح را قبول نکنید افرادی ناصالح بر شما حاکم میشوند

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: