تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۴ - ۱۶:۵۱ کد مطلب 69810

سه عضو مرکزی «حزب جبهه پایداری» در راس کمیته امداد امام(ره)

سه عضو حزب جبهه پایداری به عنوان مدیران ارشد کمیته امداد امام خمینی(ره) منصوب شدند.

به گزارش میدان ۷۲،«سید محمد رضا حسینی»، «علیرضا عسگریان» و «میر هاشم موسوی» که اعضای شورای مرکزی حزب جبهه پایداری هستند در هفته های اخیر از سوی پرویز فتاح به عنوان مدیران ارشد کمیته امداد امام خمینی(ره) منصوب شده اند.

با حکم فتاح، علیرضا عسگریان به عنوان «معاون اداری و مالی»، سید محمد رضا حسینی به عنوان «مشاور و مدیر کل حوزه ریاست» و میر هاشم موسوی «رئیس مرکز آموزش و پژوهش» کمیته امداد امام خمینی(ره) منصوب شده اند.

لازم به ذکر است این سه نفر توسط صادق محصولی به شورای مرکزی پایداری معرفی شده و از مدیران وی در وزارت رفاه و تامین اجتماعی بودند. در دوران صدارت محصولی در این وزارتخانه علیرضا عسگریان معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و سید محمد رضا حسینی مدیر کل حوزه وزارتی وزارت رفاه و تامین اجتماعی را بر عهده داشتند.

در دوران صدارت صادق محصولی بر وزارت کشور، علیرضا عسگریان عضو هیات مرکزی بازرسی انتخابات و میرهاشم موسوی دبیر هیات مرکزی بازرسی انتخابات وزارت کشور را برعهده داشتند.

همچنین در ادامه انتصابات فتاح، سید مهدی ثمره هاشمی به عنوان مشاور رئیس و مدیرکل دفتر نظارت و رسیدگی به شکایات منصوب شده است.

مصطفی خاکسار قهرودی نیز به عنوان معاون توسعه مشارکتهای مردمی منصوب شده است. وی شهریور ۱۳۸۵، علی رغم مخالفت نماینده ولی فقیه در سازمان حج(جلد پنجم خاطرات ری شهری ص ۶۷۱ تا ۶۷۵)  به عنوان رییس سازمان حج و زیارت منصوب شد.

لازم به ذکر است حسین انواری سرپرست سابق کمیته امداد امام خمینی(ره)، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی بود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: