تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۴ - ۱۸:۳۱ کد مطلب 69838

سیزدهمین شماره «رمز عبور» منتشر شد

سیزدهمین شماره نشریه « رمز عبور» امروز در ۱۲۸ صفحه منتشر شد.

به گزارش میدان ۷۲، تیتر اصلی این شماره از رمز عبور با عنوان ” خلع سلاح بدون جنگ ” به موضوع هسته ای و جزئیات جمع بندی مذاکرات ایران و ۱+۵ اختصاص پیدا کرده و در آن گزارش مستند و جداول مقایسه ای در حوزه بازگشت پذیری ، سرنوشت تحریم ها ، بازرسان آژانس ، محدودیت های موشکی و تسلیحاتی ، مبانی حقوقی توافق و … با عناوینی چون ” شلیک های مرگبار به امنیت ایران ” ، ” کیش و مات در ۵ حرکت ” ، ” انکار بی حاصل ”  و …  به چشم می خورد.

در این شماره ، کامران دانشجو در مقام یک دانشمند موشکی در گفتگویی به تشریح دیدگاه های فنی و کارشناسی خود پرداخته و برای نخستین بار جزئیات چند عملیات ترور علیه خود را بازگو کرده است.” ما خودسر نبودیم” و ” روزی که همسرم صدای اسلحه ترور را شنید ” از جمله عناوین این مصاحبه “رمز عبور ” با وزیر سابق علوم است.

” ناگفته های سردار ” تیتر مصاحبه سردار اسماعیل احمدی مقدم با این نشریه است. فرمانده سابق نیروی انتظامی در این گفتگو پس از بیان خاطرات خود از ایام دفاع مقدس ، پذیرش قطعنامه و عملیات مرصاد ، نکات منتشر نشده ای را درباره روزهای فتنه و پشت پرده آن، محمود احمدی نژاد، برخی اصولگرایان، علی لاریجانی ، دیدار با رئیس دولت اصلاحات ، سیستم های امنیتی ، مهدی هاشمی و …  بازگو کرده است.

پرونده هجوم منافقین در مرداد ۶۷ با عنوان ” خط اول مرصاد”  شامل میزگردی با حضور سرلشکر غلامعلی رشید جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ، اکبر طاهری از مدیران ارشد سابق حوزه نفاق و آقایان درودیان و نداف از پژوهشگران دفاع مقدس و نیز گفت و گوهایی با حسین مظفر و صفرعلی براتلو ، از جمله مطالب خواندنی منتشر شده در این شماره از رمز عبور است.

گفت و گو با فریدون عباسی دانشمند هسته ای و رئیس سابق سازمان انرژی اتمی درباره برجام و عملکرده دولت یازدهم در حوزه هسته ای ، گفت و گو با میرکاظمی درباره کرسنت ، دکل های گم شده نفتی و بابک زنجانی دوم  با عنوان ” رئیس مجلس باید پاسخگوی فساد کرسنت باشد ” ، گفت و گو با محمد سلیمانی درباره تاثیر توافق هسته ای بر فضای علمی کشور با عنوان ” بعدا نگویند که ظریف متخصص موشک نبود ” به همراه مصاحبه های اختصاصی با حسین راغفر ، فواد ایزدی ، عبدالحمید نقره کار ، مسلمی نائینی ، مهندس محمدرضا اسکندری و … از دیگر مطالبی است که در این نشریه منتشر شده است.

رمز عبور همچنین گفت و گویی را با عنوان ” همه چیز درباره شهدای غواص” با سردار باقرزاده منتشر کرده است.

کاوه اشتهاردی صاحب امتیاز و مدیر مسئول «رمز عبور» و محمد حسن روزی طلب سردبیر این نشریه است.

علاوه بر فروش در کیوسک های منتخب مطبوعاتی در تهران و شهرستان‌ها، این نشریه به آدرس RamzeObour.ir نیز در دسترس علاقمندان است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: