تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۶ - ۱۱:۱۵ کد مطلب 70221

پیشنهاد اغوا کننده رئال مادرید به داوید دخیا

سران رئال سعی دارند دخیا را متقاعد نماید که تا تابستان بعدی صبر کند و در عوض به محض ورود به این تیم، دستمزد ۱۲ میلیون یورویی دریافت کند.

به گزارش میدان ۷۲، خبرگزاری ورزشی ESPN دقایقی پیش در تازه‌ترین مطلب خود از پیشنهاد دستمزد ۱۲ میلیون یورویی رئال مادرید به داوید دخیا خبر داد.

به گزارش این خبرگزاری، رئال مادرید می‌داند که می‌تواند تا ۱۲ ماه دیگر صبر کند و با پیشگیری از صرف هزینه زیاد، این دروازه‌بان اسپانیایی را بصورت بازیکن آزاد به خدمت در آورد. به همین دلیل، سعی در این دارد که وی را متقاعد نماید که تا تابستان بعدی صبر کند و در عوض به محض ورود به این تیم، دستمزد ۱۲ میلیون یورویی دریافت خواهد کرد.

همچنین روزنامه “میرور” به این اشاره کرد که منچستریونایتد به هر حال پذیرفته که د‌خیا ماندنی نیست و این تابستان یا تابستان دیگر (به صورت آزاد) به رئال مادرید کوچ خواهد کرد و از طرفی به هیچ وجه دوست ندارد که این دروازه‌بان را به قیمت هیچ از دست بدهد، لذا در انتظار پیشنهادی اغواکننده از سوی رئال مادرید است. باید گفت که همه چیز بستگی به این دارد که آیا رئال مادرید در دو هفته آینده پیشنهاد اغواکننده‌ای به منچستر خواهد داد یا نه؟

البته گفتنی است که گپ مارکوتی مدیر برنامه های دخیا هم ساعتی پیش برای مذاکره با سران یونایتد وارد منچستر شد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: