تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۶ - ۱۱:۴۵ کد مطلب 70239

چرا ساکتین فتنه اجازه ورود به خبرگان را ندارند؟

ولایتمداری از اصلی‌ترین شروط حضور در خبرگان است و از سوی دیگر، یکی از شاخصه‌های ولایتمداری برای نامزدهای خبرگان، اعلام موضع‌ آنها علیه فتنه ۸۸ است.

به گزارش میدان۷۲ با اشاره به متن جملات آیت‌الله جنتی در خطبه های نماز جمعه تهران یک‌بار دیگر متن سخنان ایشان را مرور کنید، ولایتمداری از اصلی‌ترین شروط حضور در خبرگان است و از سوی دیگر، یکی از شاخصه‌های ولایتمداری برای نامزدهای خبرگان، اعلام موضع‌ آنها علیه فتنه ۸۸ است.

این روزنامه در ادامه با تاکید بر اینکه “ساکتین فتنه اجازه ورود به خبرگان را ندارند” نوشت: ساکتین فتنه را به دو گروه می‌توان تقسیم کرد اول آنان که می‌دانستند و درک می‌کردند، فتنه‌گران چه توطئه‌ای علیه نظام تدارک دیده و به میدان آورده‌اند، ولی با این وجود ساکت مانده و موضعی نگرفته بودند. سکوت این عده بی‌تردید به مفهوم حمایت از فتنه‌ آمریکایی اسرائیلی ۸۸ است و بدیهی است که اگر در میان نامزدهای خبرگان چنین افرادی وجود داشته باشند، بی‌تردید از لیاقت و شایستگی برای حضور در مجلس خبرگان برخوردار نیستند و دسته دوم، کسانی که نمی‌دانستند و درک نمی‌کردند، چه توطئه‌ خطرناکی در جریان است. افرادی از این‌دست نیز چنانچه در میان نامزدهای خبرگان باشند، به علت کم‌فهمی و عدم درک یک مسئله بدیهی، شایستگی حضور در مجلس خبرگان را ندارند. چرا که مجلس خبرگان همانگونه که از نامش پیداست محل حضور افراد «خبره» و «بصیر» است و نه کسانی که دچار دیرفهمی هستند.

منبع:کیهان

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: