تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۸ - ۱۷:۵۰ کد مطلب 70615

بذرپاش:وحدت قطعی است، بدخواهان خود را خسته نکنند

بذرپاش تاکید کرد: در حال حاضر تمامی جریان های اصولگرایی تاکید بر وحدت دارند و فضای همدلی اصولگرایان برای مجلس آینده و رسیدن به وحدت فضای بسیار خوبی است، وبدخواهان خود را خسته نکنند.

به گزارش میدان۷۲ مهرداد بذرپاش با تاکید بر ضرورت وحدت اصولگرایان اظهار داشت: گفتمان اصولگرایی گفتمانی است که بیشترین قرابت و نزدیکی را با گفتمان انقلاب اسلامی دارد و من معتقدم این گفتمان بیش از هر چیز با وحدت به اهداف خود رسیده است.

بذرپاش تصریح کرد: وحدت در اصول و با کسانی که اصول انقلاب اسلامی را قبول دارند امری بسیار مبارک و پسندیده است و برای رسیدن به قله های پیشرفت و آرمانهای انقلاب اسلامی ، اصولگرایان باید با هم وحدت داشته باشند.

وی افزود: امروز دشمنان سعی می کنند با ایجاد اختلاف میان جریان و شخصیت های اصولگرایی برخی را تندرو و برخی را کندرو می نامند و می خواهند با بیان این موضوعات آب را گل آلود کرده و ماهی بگیرند.

نماینده مردم تهران در مجلس خاطر نشان کرد: اصولگرایان باید هوشیار باشند با توجه به فضای فعلی و امیدی که اصلاح طلبان از روی کار آمدن دولت یازدهم به دست اورده اند و میخواهند به قدرت برگردند باید مراقب باشیم و نگذاریم اختلافی در جریان اصولگرایی به وجود آید.
بذرپاش تاکید کرد:در حال حاضر تمامی جریان های اصولگرایی تاکید بر وحدت دارند و فضای همدلی اصولگرایان برای مجلس آینده و رسیدن به وحدت فضای بسیار خوبی است، وبدخواهان خود را خسته نکنند.

بذرپاش بیان داشت: اصلاح طلبان توسط رسانه های خود هر گونه هجمه ای را به اصولگرایان وارد می کنند و باید جلوی تفرقه نمایی انها را بگیریم.

منبع:افکارنیوز

 1. بنده خدای علی/مقداد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 3

  خیلی امیدواری که به کرسی وکالت تکیه بزنی. اما خیال باطله.همه منظورت هم اینه که تبلیغات زودهنگام شروع کنی.

  • حسینی :
   آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

   آقای بذرپاش از نیروهای بسیار ارزشمند مردم تو مجلس هستند که اگه نبودند توی مجلس، خدا می دونه که چه بلاهایی که سر مملکت بعضیا نمی اوردند.

 2. دوراندیش :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  دوره وکالت به شمارش معکوس افتاده.بهتره یه فکری به حال خودت کنی چون ان شاالله دوره آینده نیستی.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: