تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱ - ۱۰:۳۶ کد مطلب 71141

تیم ملی عراق در لبنان بدون کرار

تیم ملی عراق بعد از گذراندن اردوی اول خود در قطر دیروز وارد لبنان شد.

به گزارش میدان ۷۲ و به نقل از فارس، تیم ملی عراق بعد از اتمام اردوی اولیه خود در دوحه و شکست در دیداری که مقابل تیم لخویا قطری متحمل شد دیروز شنبه وارد بیروت شد تا دیدار دوستانه دیگری مقابل تیم ملی لبنان چهارشنبه آینده انجام دهد.

مربی تیم ملی عراق «کورکیس» در یک نشست خبری اظهار داشت: تیم ملی عراق امروز شنبه وارد بیروت شد تا خود را برای دیداری دوستانه مقابل تیم ملی لبنان که چهارشنبه آینده در ورزشگاه ملی صیدا برگزار می‌شود آماده کند.

وی افزود: این دیدار فرصت خوبی است که خود را برای حضوری قدرتمند در مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ و جام ملت‌های آسیای ۲۰۱۹  مقابل تیم ملی تایوان محک بزنیم.

وی در ادامه اضافه کرد: سرمربی عراق اسامی ۲۳ بازیکن برای حضور در مقابل تیم ملی تایوان را بعد از بازی دوستانه با تیم ملی لبنان اعلام خواهد کرد و زمزمه‌هایی که مبنی بر حذف برخی از بازیکنان از لیست تیم ملی عراق به گوش می‌رسد درست نیست.

به گزارش فارس، جاسم کرار بازیکن عراقی تیم استقلال نیز به این اردو دعوت شده اما کرار که در یکی از بازی های استقلال با مصدومیت از ناحیه دنده روبرو شد به فدراسیون کشورش اعلام کرده که به دلیل این مصدومیت نمی تواند در اردوی تیم ملی حاضر شود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: