تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۲ - ۱۲:۱۳ کد مطلب 71450

دروغ پردازی، سیاه نمایی و افشای جلسات خصوصی در مصاحبه احمدی مقدم؛

حمله به رئیس دو قوه با دستور چه کسانی انجام می شود؟

فرمانده سابق نیروی انتظامی با افشای محتوای یک جلسه خصوصی به اتهام پراکنی علیه رئیس جمهور سابق و رئیس قوه مقننه پرداخت.

به گزارش سرویس سیاسی میدان ۷۲، ماهنامه رمز عبور در گفت و گویی مفصل با سردار احمدی مقدم به بیان ناگفته هایی از دوران های مختلف عمر وی پرداخته است.

احمدی مقدم در بخشی از مصاحبه خود با حمله به دکتر علی لاریجانی رئیس قوه مقننه وی را متهم رفتارهای شائبه آفرین پس از انتخابات کرده و اظهار داشت:

بعد از تحلیف و صحبت‌های آقا برایشان مسلم شد که احمدی‌نژاد هست و کاریش نمی‌توانند بکنند، چون تا قبل از آن بعضی از دوستان خودی امیدواری‌هایی می‌دادند. یادم هست آقایان توکلی و لاریجانی که البته آقای توکلی اظهار نمی‌کرد، ولی آقای لاریجانی رفتارهای شائبه‌آفرین داشت، مثلاً اجازه بدهید بروند فلان جا سخنرانی کنند یا چه اشکالی دارد در استادیوم آزادی جمع شوند؟ نمی‌خواهم بگویم چه کسانی گفته‌اند، استدلال‌شان این بود که بد چیزی هم نشد. اگر این انتخابات ابطال شود، میرحسین به دلیل فتنه‌آفرینی‌اش و احمدی‌نژاد به خاطر رفتارهای سوءاش رد صلاحیت می‌شوند و هر کس رئیس‌جمهوری شود، به نفع مملکت خواهد بود. از بین چه کسانی؟ سایر کاندیداهایی که باقی می‌مانند. کروبی، میرحسین و احمدی‌نژاد رد صلاحیت می‌شوند و این سه را اوت کنیم و رئیس‌جمهوری از بین باقی‌مانده‌ها انتخاب می‌شود. گفتیم این چه حرفی است که می‌زنید؟! مگر چنین چیزی ممکن است؟ بعضی از دوستان خودی که با آن طرف هم نبودند، فکر می‌کردند الان فرصت خوبی است که از شر احمدی‌نژاد و بقیه با هم خلاص شوند. دعوای دوستانمان در مجلس با آقای لاریجانی از همین نقطه است، چون آقای لاریجانی با هر دو طرف موضع داشت. رفتار ناصوابی است که ایشان را به آن سمت هل بدهند، مثل کاری که احمدی‌نژاد با آقای ناطق نوری کرد و او را به آن سمت هل داد. از این هل دادن‌ها کسی نفعی نمی‌برد. با صحبت آقا، تکلیف امثال آقایان لاریجانی، توکلی و…- که ضد احمدی‌نژاد بودند- روشن شد. آن طرف هم خیالش راحت شد که احمدی‌نژاد هست. از اینجا دنبال این بود مشروعیت نظام را به چالش بکشد که این رفتار ضد انقلابی است. وقتی گفته‌ای تقلب باید بیایی اثبات کنی و چون نمی‌توانی مثل آقای آخوندی که در جلسات اعلام می‌کرد رأی‌ها درست است و ما به مقدمات انتخابات ایراد داریم. ما هم گفتیم اگر ایراد به مقدمه انتخابات دارید چرا از قبل نگفتید؟ چرا گفتید من بُردم؟ معلوم بود قضیه طولانی و فرسایشی می‌شود. البته تابستان رکودی ایجاد می‌کند. پس از آن ۳۰ خرداد و ۱۸ تیر را داشتیم.

فرمانده سابق نیروی انتظامی با افشای محتوای یک جلسه خصوصی نیز به اتهام پراکنی علیه رئیس جمهور سابق کشورمان پرداخته و با حمله به دکتر احمدی نژاد گفت:

همین‌طور است. روزی که برگشته بودند از ساعت ۶ در دفترش جلسه بود. رفتم دیدم هیچ کس نیامده است و فقط من بودم. بعد از من، آقای حسین طائب رسید. قبل از آمدن آقای طائب، ایشان گفت: «چه خبر؟» گفتم: «خیابان‌ این جوری بود.» گفت: «خیلی خوب شد. دایره را تکان دادیم و اضافات و آشغال‌ها رو آمد. با آنها برخورد کنید و همه را جمع کنید ببرید. بروید خاتمی و بقیه را دستگیر کنید و شر همه را کم کنید و بروید.» گفتم: «مرد حسابی! چه می‌گویی؟ می‌روی مصاحبه و سخنرانی می‌کنی و می‌گویی خس و خاشاک و آت و آشغال. الان همه به خیابان‌ها ریخته‌اند و بحران است و نمی‌شود قضیه را به این سادگی جمع کرد و حالا می‌گویی بگیرید ببرید و تمام؟!» خیلی ناراحت و تند شدم و گفتم: «حالا اینها به کنار، برای چه می‌روی آنجا مشایی را با خودت می‌بری؟» پرسید: «چرا؟» گفتم: «علما نسبت به او موضع دارند و با این کارت انگشت در چشم علما می‌کنی. چرا حالا که او را می‌بری وسط این فتنه، جلوی دوربین می‌بریش که همه او را ببینند؟ باید الان اوضاع را آرام کنیم و داری برعکس عمل می‌کنی.» بعد از ما آقای طائب آمد و قدری آهنگ صدا و موضعم را تغییر دادم. زمینه‌ها برای این شرایط فراهم بود.

این اظهارت احمدی مقدم، فرمانده سابق نیروی انتظامی که در حال حاضر از دایره مسئولیت قبلی خود خارج شده در حالیست که دفتر دکتر محمود احمدی نژاد و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی با صدور اطلاعیه ای اظهارات مطرح شده از سوی وی را به شدت تکذیب کرده اند.

به نظر می رسد احمدی مقدم قصد دارد از این پس با حمله به مسئولین فعلی و سابق، خود را از برخی حواشی مطرح شده در پیرامونش تبرئه کند.

اما چه اهدافی پشت پرده زنده کردن کینه های فتنه ۸۸، افشای جلسات خصوصی مسئولین رده بالا و امنیتی کشور و تهمت پراکنی به مسئولین وجود داشته و با فرمان چه کسانی انجام می شود؟

 1. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  شما از کی تا حالا هواخواه لاریجانی شدین ؟!

 2. عبدالله امیرتهرانی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  دقیقا منظورتان از کینه های فتنه ۸۸ چیست؟!! مگر کینه امت حزب الله از برپا کنندگان و حامیان فتنه ۸۸ سرد می شود؟ این کینه یک کینه شخصی نیست، بلکه همان چیزی است که امام راحل در پیام بعد از قطعنامه به فرزندان انقلابی اش فرمود: «خشم و کینه انقلابیتان را در سینه نگهدارید»…

 3. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 6

  بچه جان ظرفیت داشته باشید احمدی نژاد که معصوم نیست اشتباهات زیادی هم داشته تکبر هم داشته خود احمدی مقدم هم گفته برایم مهم نیست ایشان تکذیب کند آنهایی هم که احمدی نژاد را میشناسند میدانند از این گونه کارها می کرد پس الکی جوش نزنید

 4. منطقی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 4

  شما غصه رییس قوه مقننه رونخورین.یادش بخیر روزی که رییس دولت رو ازمجلس محترمانه بیرون کرد

 5. امیر عباس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  احمدی مقدمدرنیروی انتظامی هیچ وجاهتی ندارد ایشان از ابتدایی ترین دانش کنترل بحران برخوردار نیست ودر ایام فتنه یکی از دلایل طولانی شدن ایام شورش نا کار امدی یا بهتر بگویم مدیریت ضعیف فرماندهی ناجا بوده کنترل فتنه زمانی تحقق یافت که مردم و فرمانده های میانی ناجا در قالب نیروهای مردمی وبسیج وارد عرصه مقابله شدند

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: