تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۲ - ۱۱:۱۷ کد مطلب 71479

واکنش برانکو به خبر برکناری اش

پرسپولیسی‌ها در اولین روز هفته، روز بسیار سختی را پشت‌سر گذاشتند.

به گزارش میدان ۷۲، روزی که پر بود از اتفاقات عجیب و غیرقابل باور، روزی پر از شایعه و حرف و حدیث. با هم پازل‌های مختلف این اتفاقات و شایعات را بچینیم.

جلسه پشت جلسه
از صبح زود، جلسات شروع شد. جلسه پشت جلسه. با هر کس تماس می‌گرفتیم، ادعا می‌کرد در یک جلسه مهم است و نمی‌تواند جوابگوی تلفن باشد. از جمله هیأت‌مدیره پرسپولیس که قرار بود در یک جلسه تأثیرگذار در مورد کناره‌‌گیری از لیگ‌ برتر بحث کنند.

حرف و حدیث‌ها از باشگاه
اولین جرقه‌های شایعه از داخل باشگاه و توسط کارمندانش بیرون آمد. به این شایعه توجه کنید: «برانکو رفتنی است، بعد از بازی با فولاد اگر پرسپولیس پیروز نشد، برانکو می‌رود و کریم باقری مربی موقت می‌شود تا یک سرمربی جدید به تیم اضافه شود!»

جلسه در وزارت ورزش
در سمت دیگر، اخبار داغ و بیشتری وجود داشت. وزارت ورزش روز گذشته شده بود پاتوق اهالی فوتبال. تقریباً همه چهره‌های مدیریت بر فوتبال را می‌توانستید آنجا پیدا کنید. جلسه با مسئولان کمیته داوران، سازمان لیگ و فدراسیون، برنامه مهم نصرا… سجادی معاون ورزش قهرمانی وزیر ورزش برای عبور از بحران فوتبال بود که البته خروجی آن اصلاً مشخص نشد چون هر کس از جلسه بیرون می‌آمد، اخم داشت و با هیچ خبرنگاری حرف نمی‌زد.

شایعه تغییرات
اما حضور یکی از اعضای هیأت‌مدیره باشگاه پرسپولیس در محل وزارتخانه، با موضوعی جالب همراه بود. گفته شد این ‌فرد جلسه‌ای خاص با مدیران رده بالای وزارت ورزش خواهد داشت تا تغییرات در هیأت‌مدیره را هماهنگ کند. موضوع اینجاست که هیأت‌مدیره قرار است با کم و زیاد شدن یک یا نهایتاً دو عضو، چهره جدیدی به خود بگیرد و اسپانسرینگ باشگاه، نیز نماینده‌ای در هیأت‌مدیره داشته باشد. این موضوع پیش آمد که شاید در جلسه اخیر، قرار است در مورد همین مسئله تصمیم‌گیری شود.

خروجی‌های عجیب
اخبار ضد و نقیض از وزارت ورزش، التهاب را بیشتر کرد. آنجا شایعه تغییر در هیأت‌مدیره به مرز برکناری علی‌اکبر طاهری از سرپرستی باشگاه و حضور امیر عابدینی در این هیأت‌مدیره رسید. همچنین اعلام شد مسئولان شرکتی که قرار بود اسپانسر باشگاه شود، با طاهری و دوستانش به مشکل برخورده و پیشنهادش را پس گرفته است تا با این خبر، اوضاع بدتر از قبل شود.

جلسه در باشگاه
ظهر دیروز، جلسه‌ای در باشگاه پرسپولیس برگزار شد. جلسه‌ای که طاهری در آن حاضر و قرار بود خبرهای داغی از آن به ‌دست خبرنگاران برسد. به همین علت از سوی باشگاه پرسپولیس، با خبرنگاران تماس گرفته و از آنها خواسته شد برای مصاحبه با طاهری، راهی دفتر باشگاه شوند. خبرنگاران به باشگاه رفتند اما در لابی مستقر شدند تا طاهری بیاید. هنوز ۱۰ دقیقه از حضور خبرنگاران نگذشته بود که یکی از کارمندان باشگاه به لابی آمد و با ادبیاتی عجیب، خبرنگاران را به سمت در خروجی باشگاه راهنمایی کرد! مشخص نیست طاهری به چه علت خبرنگاران را فراخوانده بود و چه اتفاقی افتاد که از انجام مصاحبه منصرف شد. به نظر شما چه حرفی می‌خواست به زبان بیاورد که پشیمان شد؟

جلسه مهم با برانکو
اما در جای دیگری از پایتخت، چند چهره سرشناس رسانه و فوتبال با برانکو ایوانکوویچ جلسه مهمی برگزار کردند. جلسه‌ای که تنها خروجی آن، یک شایعه شگفت‌انگیز بود: «می‌خواهند برانکو را برای قطع همکاری با پرسپولیس آماده کنند تا باشگاه بتواند گزینه‌های دیگری را روی نیمکت پرسپولیس به عنوان سرمربی ببرد.» در ادامه شایعات می‌شنیدیم که شاید گزینه باشگاه «حسین عبدی» باشد!

اخبار داغ در اهواز
همه اخبار حالا به اهواز موکول شد. بازی با فولاد شاید مهم‌ترین دیدار برای برانکو باشد. دیداری که نتیجه آن بر ادامه یا قطع همکاری پرسپولیس با برانکو تأثیر مهمی دارد. این بخشی از اتفاقات روز شنبه بود، روزی که پرسپولیسی‌ها با کامل کردن مستندات‌شان، از علیرضا فغانی به کمیته داوران شکایت کردند و از کمیته داوران با نامه‌ای دیگر به فدراسیون شکایت بردند اما جریانات دیگری در بین بود از جمله اینکه تغییری ایجاد شود‌؛ یا برانکو را کنار بگذارند و یا هیأت‌مدیره تغییر کند.

واکنش برانکو به خبر برکناری‌اش
خیلی‌ها دوست دارند جای من باشند
با وجود رضایت نسبی هواداران پرسپولیس از عملکرد برانکو، شایعاتی در خصوص برکناری این مربی کروات به گوش می‌رسد و نام‌هایی مثل فرهاد کاظمی، افشین قطبی و… به عنوان جایگزین او مطرح می‌شوند اما اگر تصور کرده‌‌اید برانکو ذره‌ای نگران این شایعات است، اشتباه کرده‌اید… برانکو وقتی دیروز شایعه برکناری‌اش را شنید، لبخندی زد و گفت: «قدم‌شان روی چشم. هرگز نگران چیزی که تعیین تکلیف آن دست خودم نیست، نمی‌شوم. من در یک تیم بزرگ کار می‌کنم و خیلی‌ها دوست دارند جای من باشند! ولی من توجهی به این شایعات ندارم و با تمام وجود کارم را انجام می‌دهم. من زندگی‌ام را روی شایعات تنظیم نمی‌کنم و با حقایق زندگی می‌کنم. الان تمرکزم روی بازی‌های پرسپولیس است، نه روی شایعات اطراف پرسپولیس!»

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: