تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۳ - ۱۱:۰۳ کد مطلب 71665

پس از تکذیب اظهارات احمدی مقدم توسط اصلاح طلبان؛

هاشمی به یاری احمدی مقدم آمد/ هاشمی: آنچه فرمانده سابق نیروی انتظامی افشا کرد توطئه بود!

حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی روز گذشته در مشهد مقدس پس از تکذیب های فراوان و رد بغض احمدی نژاد نسبت به رئیس دولت اصلاحات توسط خواهرزاده وی، به کمک احمدی مقدم شتافته و اظهارات وی را تائید کرد.

به گزارش سرویس سیاسی میدان ۷۲، محمدرضا تابش، خواهرزاده رئیس دولت اصلاحات و دوست دوران جنگ «احمدی‌مقدم»، درباره نقل‌قول‌های فرمانده سابق نیروی انتظامی از «احمدی‌نژاد»، با اشاره به دیدار دوساعته‌اش با «احمدی‌نژاد» در پایان کار دولت دهم به روزنامه شرق گفت: «در آن ملاقات دوساعته خلاف سخنان اخیر (احمدی مقدم) را از آقای احمدی‌نژاد شنیدم، اینکه حساب آقای خاتمی از دیگران جداست و ایشان آدم پاکدست و درستی است. در آن مدت و دیدارهای پیشین من هیچ‌گاه موردی که نشان دهد احمدی‌نژاد درباره خاتمی بغضی داشته باشد، نشنیدم».

تابش

این درحالیست که حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی روز گذشته در مشهد مقدس پس از تکذیب های فراوان و رد بغض احمدی نژاد نسبت به رئیس دولت اصلاحات توسط خواهرزاده وی، به کمک احمدی مقدم شتافته و با تائید اظهارات وی گفت:

آنچه این روز‌ها فرمانده سابق نیروی انتظامی افشا کرد، بخشی از‌‌ همان توطئه بود که قبلاً هم گوشه­‌هایی افشا شده بود.

وی افزود: یک بار که نارضایتی علما از حضور زنان در ورزشگاه‌ها در برخی رسانه­‌ها پخش شده بود، از نزدیکان این طیف می‌­‌گفتند باید امام زمان (عج) بیاید تا گردن خیلی از این علما را بزند.

ماهنامه رمز عبور در گفت و گویی مفصل با سردار احمدی مقدم به بیان ناگفته هایی از دوران های مختلف عمر وی پرداخته است.

فرمانده سابق نیروی انتظامی با افشای محتوای یک جلسه خصوصی نیز به اتهام پراکنی علیه رئیس جمهور سابق کشورمان پرداخته و با حمله به دکتر احمدی نژاد گفت:

روزی که برگشته بودند از ساعت ۶ در دفترش جلسه بود. رفتم دیدم هیچ کس نیامده است و فقط من بودم. بعد از من، آقای حسین طائب رسید. قبل از آمدن آقای طائب، ایشان گفت: «چه خبر؟» گفتم: «خیابان‌ این جوری بود.» گفت: «خیلی خوب شد. دایره را تکان دادیم و اضافات و آشغال‌ها رو آمد. با آنها برخورد کنید و همه را جمع کنید ببرید. بروید رئیس دولت اصلاحات و بقیه را دستگیر کنید و شر همه را کم کنید و بروید.» گفتم: «مرد حسابی! چه می‌گویی؟ می‌روی مصاحبه و سخنرانی می‌کنی و می‌گویی خس و خاشاک و آت و آشغال. الان همه به خیابان‌ها ریخته‌اند و بحران است و نمی‌شود قضیه را به این سادگی جمع کرد و حالا می‌گویی بگیرید ببرید و تمام؟!» خیلی ناراحت و تند شدم و گفتم: «حالا اینها به کنار، برای چه می‌روی آنجا مشایی را با خودت می‌بری؟» پرسید: «چرا؟» گفتم: «علما نسبت به او موضع دارند و با این کارت انگشت در چشم علما می‌کنی. چرا حالا که او را می‌بری وسط این فتنه، جلوی دوربین می‌بریش که همه او را ببینند؟ باید الان اوضاع را آرام کنیم و داری برعکس عمل می‌کنی.» بعد از ما آقای طائب آمد و قدری آهنگ صدا و موضعم را تغییر دادم. زمینه‌ها برای این شرایط فراهم بود.
این اظهارت احمدی مقدم، فرمانده سابق نیروی انتظامی که در حال حاضر از دایره مسئولیت قبلی خود خارج شده در حالیست که دفتر دکتر محمود احمدی نژاد و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی با صدور اطلاعیه ای اظهارات مطرح شده از سوی وی را به شدت تکذیب کرده اند.

توصیحات یک فرد مطلع در نیروهای مسلح درباره مصاحبه اخیر احمدی مقدم/ احمدی مقدم تامل بیشتری کند!

یک فرد مطلع در نیروهای مسلح اظهار داشت: نقل قول از مقام معظم رهبری صرفا توسط دفتر و یا مکتوبه معظم‌له صورت می‌گیرد و سردار احمدی‌مقدم می‌بایست در طرح مواردی که به معظم‌له نسبت داده می‌شود تأمل بیشتری به عمل آورد.

وی ادامه داد: به خصوص گفته وی بنا به نقل فردی که خود از سران فتنه ۸۸ به حساب آمده و ممکن است شائبه نوعی دخالت در انتخابات را تداعی کند با هیچ معیار و منطقی سازگاری ندارد.

اما چه اهدافی پشت پرده زنده کردن کینه های فتنه ۸۸، افشای جلسات خصوصی مسئولین رده بالا و امنیتی کشور و تهمت پراکنی به مسئولین وجود داشته و با فرمان چه کسانی انجام می شود؟

اسماعیل احمدی مقدم سال گذشته به صورت ناگهانی از فرماندهی نیروی انتظامی کنار گذاشته شد و سردار اشتری جایگزین او شد.

طی ما های اخیر شایعات و اتهامات اقتصادی زیادی درباره اسماعیل احمدی مقدم و بازداشت او منتشر شده است. با بالا گرفتن این شایعات احمدی مقدم در برنامه “امشب” شبکه اول سیما حضور پیدا کرد و همه اتهامات را بی اساس خواند. اسماعیل احمدی مقدم روزهای سخت و پرفشاری را در افکار عمومی سپری می کند و تلاش او برای عبور از این شرایط با استفاده از فرافکنی و جنجال سازی قابل درک به نظر می رسد.

 1. محمدعلی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  از فردی مثل آقای احمدی مقدم زدن حرفهای بی پایه و اساس دور از انتظار بود نمیدانم چرا چنین اظهارات بی اساسی را مطرح کردند.

 2. المیرا :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  «فکر نمی‌کردیم مهدی هاشمی اتاق عملیات تخریب درست کند.» : از گفته های احمدی مقدم در همون مصاحبه!
  حالا هاشمی رفسنجانی در این باره چه توضیحی داره؟ نکنه این حرفش دروغه و اون یکیا راسته!!!

 3. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  همه راست میگین . همون گوینده هم تکذیب کننده

 4. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  احمدی مقدم دروغ نمی گوید

 5. امیر محمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  من نمی دانم احمدی مقدم راست می گوید یا دروغ. ولی می دونم در ارتقا سطح نیرو انتظامی به حضرت آقا … می گفت. ایشان برای اینکه آن انتظاری که حضرت آقا از نیروی انتظامی داشتند برخورد با تخلفات نیروی انتظامی را کم کرد با این بهانه که اقتدار نیروی انتظامی پایین می آید ولی از آن طرف به حضرت آقا گزارش می داد این نشان از ارتقا سطح اخلاقی و معنوی نیروی انتظامی است که در دوران ایشان رخ داده است. عدم برخورد خود با تخلفات را به حضرت آقا گزارش بهبود و ارتقای سطح اخلاقی و معنوی در نیروی انتظامی گزارش می داده است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: