تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۳ - ۱۰:۴۳ کد مطلب 71676

دستاوردهای دولت احمدی نژاد + پوستر

احمدی نژاد دات آی آر پوستری را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد.

به گزارش میدان ۷۲، احمدی نژاد دات آی آر با انتشار پوستری نوشت: ۸ سال دستاوردهای بی نظیر خدمتگزاران مردم در دولت دکتر احمدی نژاد همراه با داده های آماری مستند و منتشر شده توسط مرکز آمار جمهوری اسلامی ایران را در احمدی نژاد دات آی آر بخوانید.

دستاورد-ها-۲۲-۱۰۰۴x1024

 1. parsa :
  آیا موافقید؟ Thumb up 12 Thumb down 10

  یه پوستری قراره مردم درست کنند واسه دستاوردها.اما یه کم خنده دار تر از اینه.

  • بابک :
   آیا موافقید؟ Thumb up 7 Thumb down 2

   یک کمی اگر تفکر داشتی می فهمیدی که تمام پروژه هایی که تا کنون افتتاح شده همگی ۸۰ درصد پیشرفت انها در دوره احمدی نژاد بوده و اکثرا پروژه های مهمی هستند. و ای دولت افتخار ان را به یدک میکشد. کمی عقل و انصاف بد نیست

 2. سياوش :
  آیا موافقید؟ Thumb up 11 Thumb down 10

  دستاورد ….
  ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 5 Thumb down 10

  من نمیدونم چطوری همه ی بدبختی ها ظلم ها تبعیض ها خرابکاری ها دزدی ها اختلاص ها ….. رو قراره یکجا جمع کنند

 4. داریوش :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 5

  اقای احمدی نژاد من چیزی نمی دونم فقط میدونم وقتی بچه ام به دنیا آمدمای بی بی ۳هزارتومان بود وسه سال بعد۹هزارتومان البته یه دروازه ای بین هفتکل وباغملک توی بیابان نصب کردن ونوشتند محل احداث کارخانه این حتما جزئ آمار محسوب شد اها یادم امد مسکن را۳۰۰درصدرشد داد وبیچاره ریال که چقدر رنگ باخت راستی گوشت کیلو ۳۵۰۰تومان شده ۳۴۰۰۰تومان من اطمینان دارم همه روانی شدیم

  • حمید زارع :
   آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

   داریوش خان راستگو

   لطفا مغلطه نکن

   تا اونجایی که بنده اطلاع دارم بیش از ۶ سال هست که قیمت گوشت تو کشور ثابت مونده البته با کمی پایین بالا شدن.

   قیمت گوشت مرغ در سال ۸۷ بین ۵ الی ۶ هزار تومن بود الان ۷ هزار تومنه

   گوشت قرمز در سال ۸۷ بین ۱۸ الی ۱۹ هزار تومن بود الان ۲۶ الی ۲۷ هزار تومنه ( البته منظورم گوشت گوساله و شتر نیست بلکه گوسفنده )

   ولیکن هم در دوران احمدی نژاد و هم در دوران روحانی خیلی از اجناس افزایش قیمت داشته اند به دلایلی.

   ولی اگه در زمان آن مردی که رفته است خیلی قیمت ها بالا رفت و همچنین دلار، بدلیل ریسک کردن دولت و ندادن یارانه نفت جهت دلار بود که سالها به غلط در اقصاد کشور این کار انجام میشد و پول بیت المال برا حفظ قیمت دلار و پایین نگه داشتن اون پرداخت میشد که بالاخره این حباب باید روزی میترکید.

   قیمت مسکن اگه افزایش چشمگیر داشت بدلیل عدم عملکرد مثبت دولت اصلاحات بود که مشکلات کمبود مسکن و خیل جوانان دهی ۶۰ که در سالهای ۸۵ الی ۹۵ باید صاحب خانه می شدند و بدلیل کمبود مسکن این تورم در مسکن بوجود آمد.

   لطفا واقع بین باشید و عینک منطق به چشم بزنیم.

   اگه الان قیمت مسکن ثبات تقریبی داره نه از سیاست ها و برنامه ریزی های روحانی هست، بلکه دلیلش وام های با باز پرداخت طولانی مدت و کم بهره دولت های نهم و دهمه که حالا داریم نتیجش رو میبینیم که البته بازپرداخت همون وام ها داره تو جیب این دولت میره و جور کم کاری این دولت رو در دولت های آینده خواهیم دید.

   همیشه قطاری که حرکت نداره کسی نه بهش سنگ میزنه و نه هزینه ای داره. اگه در دولتی اقتصاد و تورم بالا و پایین میشه نتیجه فعالیت های زیاد اون دولته. قبول داریم دولت احمدی نژاد هم عیوبی داشت ولیکن حسن های اون خیلی زیادتر از عیبوش بود. مثلا همین وام های مسکنی که به جوون ها داده میشد چقدر باعث اشتغال شده بود. بنده نوعی وام مسکن میگرفتم.

   ۱- خودم صاحب خونه میشدم و میتونستم ازدواج کنم و با اندک فعالیت و درآمدی این خونه رو تکمیل و زندگیم رو سر و سامون ببخشم.

   ۲- چند کارگر و بنا یه مدت برا من کار میکردن و درآمد کسب میکردن و همچنین به خودی خود اشتغال ایجاد میشد.

   ۳- وقتی این کارگر و بنا و تاسیسات کار و … درآمد کسب میکردن توان خرید داشتن. به همین جهت دیگر صنوف هم مشتری پیدا میکردن و بازار رونق پیدا کرده بود.

   ۴- مصالح فروش، ابزار فروش، تاسیساتی، خودرو های باربری و هزاران صنف وابسته به بازار مسکن و صد البته کارخانه های سیمان، آجر و فولاد و … رونق گرفته بود.

   ۵- تورم در بازار مسکن و بساز و بفروش و دلالی روز بروز در حال کاهش بود و هزاران نه بلکه میلیون ها جوان و خانواده بی خانمان بدون سرمایه و یا به کمترین سرمایه صاحب خانه شدند.

   من در شهر خودم که البته آمار کلیش رو ندارم ولی بطور دقیق در محله خودم بالغ بر ۵۰۰ جوون که خودم هم یکی از این ها هستم سراغ دارم که با نهضت مسکن دولت احمدی نژاد صاحب خانه شدیم و در ۳۰ سالگی با گرفتن وام های ازدواج توانستیم ازدواج کنیم و با وام های اشتغال زایی توانستیم برا خودمون شغل ایجاد کنیم.

   در همین محله ما قبلا تعداد بنا ساختمان به ۱۰ نفر هم نمیرسید ولی از صدقه سر دولت احمدی نژاد و وام های مسکن بالغ بر ۱۰۰ نفر بنا ساختمان شدند و این یعنی اشتغال ( اشتغال همش احداث کارخونه و یا پشت میز نشستن نیست ) و در کنار هر بنا حداقل چندین کارگر فعالیت می کردند، اما حالا با تعطیلی وام های مسکن قریب ۸۰ درصد این کارگر و بنا و ایضا مصالح فروش، کاگران کارخانه سیمان و آجر و فولاد به خیل بیکاران پیوسته اند. ( فقط در امسال ۶ کارخانه بزرگ تولید سیمان تعطیل قطعی شدند و این یعنی اقتصاد حسن روحانی و نتیجه یعنی بیکاری کارگران این کارخانه ها و فرار سرمایه سرمایه گذاران از کشور )

   اینها (بخش مسکن) تنها گوشه ای بسیار کوچک از فعالیت های دولت های نهم و دهم در کشور می باشد و اگر مغرضان و کارگزاران و اعوان انصار ه… گذاشته بودند و آمار کشور رو دودستی تقدیم دول استعمارگر غربی نکرده بودند هیچ وقت فشار تحریم ها باعث بدبینی مردم نمیشد. هر چند ۸۰ درصد تحریم ها توسط اعمال داخلی انجام میگرفت. (نمونش زمانی که قیمت مرغ با بالای ۷۰۰۰ تومان در برهمه زمانی اندکی رسید وقتی پیگیری شد، متوجه شدند ۶ کشتی که مواد اولیه خوراک دام و طیور رو تامین میکردند بیش از ۵ ماه هست که در بندر شهید رجایی پهلو گرفته و صاحبان اون کالا ها جهت فشار به دولت از تخلیه و فروش خودداری میکنند و اون دو نفر صاحب کالا الان یار غار … و از … می باشند.)

   حالا شما بگیرید پرتقال فروش را

   خواهشان چشماتونو باز کنید نشستین تو مرکز شهر و تهران فقط بلدین آمار چهارتا سایت غربی و یا غرب زده و مغرض رو بلغور کنید.

  • علي :
   آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

   باز خوبه زمان احمدی نژاد ٩ هزارتومان بوده!الان تو دولت … ٢۵ هزار تومان هست!

 5. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 5

  هشت سال خرابی ۸۰ سال سازندگی می خواهد ان چه اعیان است چه حاجت به بیان است می خواستند ایران چهار قسمت کنند، در شرف جنگ قرارگرفته بودیم ، اجناس ساعتی گرون می شدند، فروشگاه مواد غذایی خالی شده بود ، در شرف قحطی قرار گرفته بودیم و…

  • بابک1 :
   آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

   دوستان اصلاح طلب اگر انگ تقلب نمی زدند و مملکت را دچار اشوب نمی کردند انها تصور از هم پاشیدگی نظام را نمی کردند و تحریم های اخیر صورت نمی کرد. چند جلد کتاب از منابع اسناد سیاه بخوان تا بفهمی که تمامی این بدبختی ها از عملکرد اصلاح طلبان است. انهایی که فرار کردند و در کمپ عربستانی راجع به ازادی ایران تصمیم میگیرند خاک بر سر ان ازادی که شما از عربستان می اورید.

 6. پفک :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 2

  ی پوسترهم از اختلاس ها؛
  رمالی ها؛
  دروغگویی ها؛
  تهمت ها؛
  هاله نورها؛
  پول امام زمان(یارانه)و….هم درکناردیگردست آورد این دولت پاک ترسیم شود.راستی احمدی نژادیک مهره بود…فراموش نکردید که چه کسانی حمایت میکردند

 7. حسین :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  من میگم فقط بیاییم نگاه کنیم و ببینیم وزرای دولت احمدی نژاد کجایند و وزرای اصلاحات و سازندگی که الان هم بعضی از آنها شده اند وزرای دولت اعتدال کجا. حداقل اگر آقای احمدی نژاد کاری برای مردم نکرد وزرایش نیز پولهای کشور را بالا نکشیدند و به اروپا فرار نکردند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: