تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۴ - ۱۵:۵۶ کد مطلب 71847

دکتر الهام:

بازنشر خط نورانی امام راحل و گسترش فرهنگ استکبارستیزی راهبرد محوری انقلاب اسلامی است

روشنگری در مورد اهداف و برنامه های استکبار جهانی علیه ملت های مستقل و آزادی خواه و به ویژه انقلاب اسلامی ایران و چگونگی مقابله ی هوشمندانه با طرح های عملیاتی دشمنان در این عرصه ماموریت کلیدی نیروهای وفادار به اصول و آرمان های انقلاب اسلامی در مقطع کنونی است.

به گزارش میدان ۷۲ به نقل از مهر مردم، دکتر غلامحسین الهام در در همایش فعالان رسانه ای علاقه‌مند به خط نورانی امام خمینی (ره) ،با تاکید بر لزوم پاسداشت راه روشن معمار کبیر انقلاب اسلامی ضرورت توجه بیش از پیش به آرمان های والای انقلاب و صیانت از مرزهای فرهنگی آن را خاطر نشان کرد.

وی با تشریح مولفه های تهدید فرهنگی انقلاب، تحریف آرمان های امام راحل و مبانی انقلاب اسلامی را به عنوان خطر بزرگ در این عرصه دانست و افزود: امروز تمامی توان دشمنان انقلاب اسلامی و در راس آن آمریکای جنایتکار برای تحریف خط نورانی امام راحل و منحرف کردن نظام اسلامی از مسیر ترسیمی معطوف شده است.

وی انقلاب اسلامی را ودیعه‌ی الهی خواند و با اشاره به وعده‌ی تخلف ناپذیر الهی برای حاکمیت عدالت و معنویت در جهان خواستار حفظ هوشیاری هرچه بیشتر فعالان فرهنگی و رسانه ای با هدف مقابله با توطئه های دشمنان شد.

دکتر الهام با یادآوری توصیه های مقام معظم رهبری در خصوص بازنشر خط نورانی امام راحل و گسترش فرهنگ استکبارستیزی به عنوان راهبرد محوری انقلاب اسلامی اظهار داشت: روشنگری در مورد اهداف و برنامه های استکبار جهانی علیه ملت های مستقل و آزادی خواه و به ویژه انقلاب اسلامی ایران و چگونگی مقابله ی هوشمندانه با طرح های عملیاتی دشمنان در این عرصه ماموریت کلیدی نیروهای وفادار به اصول و آرمان های انقلاب اسلامی در مقطع کنونی است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: