تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۴ - ۱۷:۰۰ کد مطلب 71854

روح الله حسینیان:

احمدی نژاد برگردد حمایتش می کنیم/ عزتی که احمدی نژاد برای ما آورد بی نظیر بود

حسینیان گفت: من نه به عنوان عضو جبهه پایداری بلکه به عنوان آقای روح الله حسینیان می گویم که اگر احمدی نژاد به قدرت بخواهد برگردد حتما از او حمایت خواهم کرد.

به گزارش میدان ۷۲، روح الله حسینیان در گفت و گو با “شهر” بدون اشاره به حمایتها و تعاریف رهبر معظم انقلاب از تیم هسته ای و دستاوردهای توافق هسته ای با ادعای اینکه تیم مذاکره کننده همه دستاورد را به کشورهای غربی و امریکایی داده است اظهار داشت: اگر شما روند مذاکرات را رصد کنید می توانید بفهمید که تقریبا تیم هسته ای همه دستاوردها را دادند و چیز مثبت روشنی در مقابلش نگرفتند. آن چیزی که می گویند با آن چیزی که نوشته اند متفاوت است. ما بر مبنای آن چیزی که نوشته و وزارت امور خارجه هم به عنوان یک سندی برای مجلس ارسال کرده عرض می کنم اشکالاتش در چند چیز است.

وی در ادامه ادعای خود افزود: ما هیچوقت صاحب غنی سازی صنعتی نخواهیم شد. یک راکتور هزار مگاواتی برای راه اندازی اش ۷۰ تن نیازمند اورانیوم غنی شده است یعنی باید تقریبا ۵۰ سال با این سانتریفیوژهای موجود کار کرد تا یک راکتوری قابل راه اندازی باشد. ما صاحب توسعه و تحقیق تا ۱۰ و ۱۵ سال نخواهیم بود چون کلیه تحقیق و توسعه بر روی ما بسته شده است.

نماینده تهران تاکید کرد: جلساتی که با اعضای تیم هسته ای و دکتر صالحی می گذاریم و این صحبت ها را انتقال می دهیم هیچ جواب قانع کننده و منطقی به ما نمی دهند. من خودم شخصا روی هیچ مسئله جواب قانع کننده ای نگرفتم؛ یعنی پاسخ هایی که می دهند و کارشناس های مختلف ما این جواب ها را بررسی می کنند این پاسخ ها را قبول ندارند.

این عضو پایداری و حامی محمود احمدی نژاد درباره ورود احمدی نژاد به قدرت هم گفت: من نه به عنوان عضو جبهه پایداری بلکه به عنوان آقای روح الله حسینیان می گویم که اگر احمدی نژاد به قدرت بخواهد برگردد حتما از او حمایت خواهم کرد. به دلیل عملکرد بسیار عالی و آباد کردن و نوسازی کشور که در طول تاریخ سابقه ندارد. عزتی که آقای احمدی نژاد برای ما آورد بی نظیر بود. در قلب دشمن قرار می گرفت و آن پیام اسلام که پیام آزادی بخش برای جهان بود را به گوش همه مستکبرین می رساند.

حسینیان افزود: آن چیزی که از اول دولت یازدهم نشان داده است این است که این عزت را خدشه دار شده می بینم.

 1. ایراندوست :
  آیا موافقید؟ Thumb up 10 Thumb down 3

  عملکرد بسیار عالی و آباد کردن و نوسازی کشور که در طول تاریخ سابقه ندارد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. محمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 7 Thumb down 1

  شمادر متن فوق گفتید تعاریف رهبری از دستاوردها ی هسته ای دولت در صورتی که هرگز رهبری از دستاورد مطلبی نگفت بیخود حسینیا ن رو تخطئه نکنید

 3. منصف :
  آیا موافقید؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  آقای حسینیان چه شد شما که از احمدی نژاد برائت جستی ؟!

  آقای حسینیان اگرچه در بین دیگر پایداری ها منصف تر هستی و حداقل شجاعت اعتراف را داشتی .

  ولی آقای حسینیان یادت میاد سال اخر دولت دهم چه ظلمی به دکتر کردی و گفتی :

  « دولت احمدی نژاد چیزی باقی گذاشته که من از آن دفاع کنم ؟
  بنده از کسی که به جای شعار زنده باد اسلام زنده باد بهار را شعار خود قرار داده اعلام برائت می کنم .»

  بله جناب حسینیان حالا حالا ها باید توی تدبیر دولت اکبر بریون بشید و گداخته و …

  همیشه توّابین دیر می آیند …

 4. علی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 4 Thumb down 7

  تو حمایت نکنی کی حمایت کنه

 5. محمدیار :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  اقای حسینیان الحق که یه دونه ای دردونه ای عزیزی رحمت به شیرمادرت ودسترنج پدرت

 6. مقی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 6

  مسلمه که احمدی نژاد تموم شده.هرگز نخواهد آمد.یقین دارم ودرعین حال میگم خدااون روز و نیاره

 7. اكبر :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 3

  آقای احمدی نژاد برای برگشتنش به کسانی مانند شما،خاوری،وآن جوان مو بور احتیاجدارد حتمأکمکش کنید
  خدایک در دنیا وهزار در آخرت به شما عوض بدهد

 8. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  جانم فدای دکتر احمدی نژاد.حسینیان برو جلو ما هستیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: