تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۷ - ۱۰:۴۱ کد مطلب 72264

ما از نبودن حاج صفی ضربه می خوریم

تیم فوتبال سپاهان اصفهان با پیروزی در ۴ دیدار و یک تساوی در پایان هفته پنجم با ۱۳ امتیاز در صدر جدول لیگ قرار دارد.

به گزارش میدان ۷۲، اما قطعاً جدایی احتمالی احسان حاج‌صفی و مهدی شریفی به عنوان دو بازیکن تأثیرگذار زردپوشان اصفهانی و انتقال این دو بازیکن به لیگ‌های اروپایی، بر عملکرد نهایی این تیم تأثیر منفی خواهد گذاشت، علاوه بر این سپاهانی‌ها پریرا و پادوانی را نیز به دلیل مشکلاتی که بر سر صدور ITC آنها به وجود آمده، در اختیار ندارند و این موضوع می‌تواند در ادامه راه طولانی لیگ چالشی جدید برای این تیم به حساب آید.

سرمربی سپاهان، درخصوص انتقال حاج‌صفی و مهدی شریفی می‌گوید:«از وضعیت انتقال نهایی حاج صفی بی‌خبرم. البته مهدی شریفی هم پیشنهادی از اتریش و تیم راپیدوین دارد اما فعلاً در اختیار تیم است.» حسین فرکی در پاسخ به این سؤال که در صورت جدایی سپاهان با وجود در اختیار نداشتن دو بازیکن خارجی خود دچار مشکل نخواهد شد، می‌افزاید: «هدف سپاهان تکرار قهرمانی است و رفتن بازیکنان مانعی برای دستیابی به این مهم نخواهد بود.» او درخصوص رضایتش از جدایی حاج‌صفی و شریفی از سپاهان بیان می‌کند: «مخالفتی درخصوص انتقال بازیکنان ندارم و آرزوی من پیشرفت‌شان است اما باید باشگاه در این خصوص تصمیم بگیرد. البته جدایی این دو بازیکن به تیم ضربه می‌زند اما چون آینده ورزشی آنها در این انتقال نقش دارد مانع پیشرفت‌شان نخواهیم شد.»
سرمربی سپاهان درباره وضعیت مبهم دو بازیکنان برزیلی خود می‌گوید: «باشگاه پیگیر این موضوع است و امیدواریم که حضور این بازیکنان هرچه زودتر میسر شود تا بتوانیم در ادامه از این دو بازیکن در ترکیب تیم بهره ببریم. پریرا و پادوانی بازیکنان خارجی خوبی هستند و می‌توانند کمک زیادی به تیم کنند.» فرکی درخصوص نتایج تیم سپاهان در لیگ و حضور این تیم با ۱۳ امتیاز در صدر جدول می‌افزاید: «بهتر از این نمی‌شد چرا که ما در ۵ هفته‌ای که از لیگ می‌گذرد، در ۴ بازی به پیروزی رسیدیم و یک بازی را با تساوی به پایان رساندیم. عملکرد تیم با گذشت ۵ هفته لیگ فوق‌العاده ‌بود و باید به بازیکنانم خسته نباشید بگویم.» او با اشاره به این موضوع که با برد مقابل سایپا ثابت شد ما در بیرون از خانه نیز موفق هستیم، بیان می‌کند: «پیش از این هم گفته بودم که برای ما بازی داخل خانه با خارج از خانه فرقی ندارد چرا که هدف ما قهرمانی است و برای رسیدن به آن باید مقابل تمام تیم‌های لیگ با بهترین کیفیت بازی کنیم.» سرمربی سپاهان درخصوص وقفه‌‌ای که برای ادامه بازی‌های لیگ افتاد، می‌گوید: «باید تمرینات خود را دنبال کنیم تا در شروع مجدد لیگ و بعد از وقفه‌ای که داریم خوب کار کنیم. تاکنون امتیازهای خوبی جمع کرده‌ایم و امیدواریم این روند ادامه یابد.»

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: