تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۸ - ۱۷:۳۵ کد مطلب 72478

سخنگوی قوه قضاییه خبر داد؛

کشف ۳۰ سکه طلا و یک گوشی تلفن همراه از مهدی هاشمی در زندان اوین!

سخنگوی قوه قضاییه از کشف حدود ۳۰ سکه طلا اعم از ربع سکه، نیم سکه و سکه‌های گرمی و یک دستگاه موبایل به‌همراه سیم‌کارت از مهدی هاشمی در زندان اوین خبر داد.

به گزارش سرویس سیاسی میدان۷۲، غلامحسین محسنی اژه‌ای در هشتادوچهارمین نشست خبری هفتگی خود با خبرنگاران در پاسخ به سؤال خبرنگاری در خصوص بازرسی از بند ۷ زندان اوین و کشف اشیا و وسایل غیرمجاز از مهدی هاشمی که در این بند نگهداری می‌شود، گفت: طبق ضوابط خود زندان هرازچندگاهی یک بازرسی به‌صورت سرزده یا با تمهیدات قبلی از برخی بندها به عمل می‌آید و متأسفانه گاه و بیگاه نیز وسایل غیرمجاز نیز پیدا می‌شود و گاهی نیز زندانیان سروصدا می‌کنند که چرا بازرسی می‌کنید.

معاون اول قوه قضاییه افزود: در هفته گذشته نیز از بند ۷ و ۸ زندان اوین بازرسی به عمل آمد و از ایشان نیز یک گوشی تلفن همراه با سیم‌کارت مربوطه و تعدادی قطعه سکه اعم از ربع سکه، نیم سکه و سکه‌های گرمی که حدود ۳۰ عدد بود، کشف شد، البته سکه‌ را نمی‌شود گفت غیرمجاز است اما اینکه از قبل با خودش برد یا بعداً به زندان برده است و اینکه چه‌کار می‌خواسته بکند، معلوم نیست ولی داشتن تلفن همراه غیرمجاز است. البته از برخی زندانیان دیگر نیز تعدادی گوشی تلفن همراه کشف شد.

منبع: تسنیم

 1. مهدیار :
  آیا موافقید؟ Thumb up 6 Thumb down 0

  خوب حتماً تو بانک حساب نداشته تو خونشون هم اصلاً جایی نداشته همیشه می ذاره تو متکاش
  مبادا ذهنتون بره که خواسته کسی رو … انتخابات واین جور چیزها هم که اصلاً به هیچ عنوان ایشون تو انتخابات دخالت نمی کنه واصولاً بدش میاد از مال دنیا واین جور حرفا

 2. محمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  میخواسته برای رضای خدا صدقه بده تل زودتر ازاد بشه مبادا فکر کنید که میخواسته … ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. قاسم خانلرخانی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  سلام
  من نمیدونم چرا به همه چیز مردم کار دارین.
  بابا شاید قرصاش بوده دادند سکه کوب کردند .

 4. علی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  تلوزیون اعلام کرد که وکیل مهدی هاشمی گفته که ایشون سکه هارو میخاسته به زندانیها هدیه بده مگر این خانواده محترم که قبلاًطرحهای پرداخت یارانه وامثال آن را گدا پروری میدانستند این کارشون گداپروری نیست؟
  أی شیطون …أی شیطون؟

 5. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  جناب آقای محسنی اژه ای بر اساس ماده ۸۳ آئین‌نامه سازمان زندانهای کشور «زندانیان مجاز به نگهداری و همراه داشتن پول و اشیاء گرانقیمت در زندان نمی‌باشند

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: