تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۹ - ۰۹:۴۸ کد مطلب 72514

انتشار سرباز بهاری در یوتیوب؛

ویدئوی جدید احمدی نژاد آمد + دانلود

هفته گذشته در یوتیوب ویدئویی به نام «سرباز بهاری» از محمود احمدی نژاد منتشر شد. از دموی منتشر شده ی این ویدئو مشخص است که کاری کم هزینه و با امکانات اندکی انجام شده است.

به گزارش اختصاصی میدان ۷۲، هفته گذشته در یوتیوب ویدئویی به نام «سرباز بهاری» از محمود احمدی نژاد منتشر شد. از دموی منتشر شده ی این ویدئو مشخص است که کاری کم هزینه و با امکانات اندکی انجام شده است.

کارگردان ویدئوی «سرباز بهاری» اسماعیل خاک نژاد نام دارد که جز این ویدئو در فضای مجازی نشان دیگری از او نیست و ممکن است شخصیتی حقیقی به این نام وجود نداشته باشد. این ویدئو با مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری احمدی نژاد در سال ۸۴ که می گوید همه استعداد و صلاحیت خود را در راه ایفای مسئولیت هایی که بر عهده گرفته به کار می گیرد، آغاز می شود.

در بخش بعدی ویدئو احمدی نژاد در حال دست دادن با هوگو چاوز، رئیس جمهور ونزوئلا است و صدای احمدی نژاد شنیده می شود که می گوید: «اندیشه های مادی به پایان رسیده است، امروز جهان در یک بن بست نظری است، در انتظار راه جدید است، در انتظار فرهنگ و مکتب انسانی و نجات بخش است. این هم ماموریت تاریخی و هم ماموریت آرمانی و هم ملی است.»

در این تریلر حتی تلاش شده نشان داده شود احمدی نژاد از مذاکره با آمریکا نه تنها استقبال کرده بلکه مقدمات آن را هم فراهم کرده است. او در این کلیپ ویدئویی می گوید: «ما همواره آماده مذاکره بودیم، در چارچوب عدالت و احترام. شما هر روز یک بهانه می آورید، دور هم جمع می شوید یک قطعنامه صادر می کنید.»

احمدی نژاد در ماه های اخیر در فضای مجازی و به ویژه سایت شخصی، اینستاگرام و گوگل پلاس رسمی خود فعال است و در صفحات خود در مورد مسائل مختلف موضع گیری می کند.

 1. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 4 Thumb down 5

  این افراد سازنده ویدئو خواسته یا ناخواسته در جهت ضربه زدن به احمدی نژاد دارند کار می کنند. به راستی مگر رابطه با آمریکا چه افتخاری است که خیال کرده اید باید آن را به احمدی نژاد منتسب کنید؟
  آری. احمدی نژاد بسیار قاطع صریح بارها و بارها تاکید کرد مذاکره در شرایط برابر یا می گفت چماق تهدید را کنار ببرید تا مذاکره کنیم. و این حرف – که تکرار مواضع دایمی انقلاب اسلامی بود- پاسخی بود به کسانی که او را متهم می کردند که ضد گفتگو است. در پاسخ به دانشجویان آمریکایی که پرسیدند چرا دولت شما حاضر به گفتگو با دولت ما نیست؟
  اما جالب و تاسف آور اینکه در آن زمان ناگهان همه رسانه های خارجی و داخلی به طور هماهنگ صرفا این جمله را تیتر کردند :” احمدی نژاد: آماده مذاکره با آمریکا هستم!”. و از درج نصف دیگر جله خوددداری کردند. چرا؟
  چون می خواستند اولا احمدی نژاد را در بین هوادارانش خرد کنند و او را متهم به وادادگی کنند. خطی که مخصوصا همان حضرات اصولگرا در آت فعال بودند! ثانیا: می خواستند قبح رابطه با آمریکا را به اسم اسم احمدی نژاد بشکنند! ( درست شبیه وقتی که خانم خانه دلش می خواهد برود سینما و به شوهرش می گوید بچه ها دلشان می خواهد بروند سنما! در حالی که اصلا بچه ها روحشان هم خبر ندارد!) این خط قبح شکنی هم توسز حضرات اصلاح طلب دنبال شد و هر دو گروه مثل دو لبه قیچی سر احمدی نژاد و نوار افتتاح رابطه با آمریکا را قطع کردند.

  اما حالا ما باید از زبان صالحی و کمالوند و لاریجانی بفهمیم که احمدی نژاد تا حد مخالف مذاکرات مخفیانه و زیر چماق تشر و تهدید بود لیکن از سال ۹۰ که عملا احمدی نژاد خلع ید شد و به صورت رییس جمهور تشریفاتی درآمد ، آن آقایان دیپلمات سرخود رفتند کردند آنچه کردند و البته مزدشان را هم گرفتند و جایگاهشان را در دولت روحانی رزرو کردند.

 2. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  مدیونید اگر فکرکنید قصد رشوه دادن داشته
  می خواسته باهاشو بازی کنه
  سکه بازی را دوست داره
  بقیه اش را هم یم خواسته پفک نمکی بخره
  آخه پفک نمکی هم دوست داره
  گوگولی مگولی

 3. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  چرا بهتان و دروغ می بندید به احمدی نژاد؟؟؟
  خود دکتر تایید کرده که صفحات رسمی شبکه های اجتماعی زیرنظر خود ایشان است؟؟
  اما چرا امروز این دروغ گفته میشه که دکتر دنبال مذاکره با آمریکا است؟؟؟
  آیا رهبر مبارزه با استکبار یک چرخش ۱۸۰ درجه ای در مواضع خود داشته و دنبال جلب نظر آمریکا بوده است؟؟؟
  یک توطئه در همه ی ابعاد در حال انجامه تا دکتر رو سازشگر معرفی کنند

 4. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  بی مزه

 5. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  هدف کارگردان این مستند چیست!؟!؟
  واقعا جای بحث و بررسی دارد

 6. حسین :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  در یک کلام احمدی نژاد طرفدار حق بود و هست

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: