تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۰ - ۱۱:۲۱ کد مطلب 72627

اختصاصی/ نماینده ولی فقیه در استان ایلام:

در تعهد و اعتقاد دکتر احمدی نژاد به ولایت و رهبری شکی وجود ندارد

آیت الله لطفی نماینده محترم ولی فقیه در استان ایلام با اشاره به اینکه مردم خط خدمت را می شناسند افزود: کسی در تعهد آقای دکتر احمدی نژاد شکی ندارد و اعتقاد ایشان به رهبری و ولایت بیشتر از بسیاری از مدعیان است.

به گزارش اختصاصی میدان ۷۲، جمعی از اعضای شورای مرکزی تبیین گفتمان انقلاب اسلامی و باز خوانی خط نورانی امام راحل و رهبر معظم انقلاب روز گذشته (دوشنبه) با آیت الله لطفی نماینده محترم ولی فقیه در استان ایلام دیدار کردند.

در این دیدار آیت الله لطفی امام جمعه ایلام با اشاره به اینکه اصولگرایی همواره مبحثی منبعث از گفتمان امام راحل و رهبری انقلاب بوده است گفتند: آن چه که مهم است این است که این خط و نشان و مسیر اصیل انقلاب است که باید حفظ شود هر چند که همواره موانع و مشکلاتی وجود دارد ، سعی دشمن هم تضعیف گفتمان اصولگرایی است .

نماینده ولی فقیه در استان ایلام با اشاره به نظر رهبری که من دوست ندارم از اردوگاه اصولگرایی چند صدایی شنیده شود افزودند: هرگاه دوستداران انقلاب به انسجام و وحدت رسیده اند اقدامات بزرگی در جامعه صورت گرفته است.

امام جمعه ایلام با اشاره به تلاش برخی ورشکستگان سیاسی برای انحراف خط امام و طرح مسایلی مانند شورای رهبری افزودند: تخریب دولت قبل به علت خدمات گسترده ای است که دولت آقای احمدی نژاد به مردم و نظام اسلامی داشته است، هر چند کسی مخالف انتقاد و بیان نقطه ضعف ها و اشتباهات دولت های گذشته نیست اما این موضوع باید جدا از تخریب باشد.

ایشان با اشاره به اینکه مردم خط خدمت را می شناسند افزود: کسی در تعهد آقای دکتر احمدی نژاد شکی ندارد و اعتقاد ایشان به رهبری و ولایت بیشتر از بسیاری از مدعیان است.

امام جمعه ایلام در پایان این نشست افزودند: دشمنان و فتنه گران عمود خیمه انقلاب را می شناسند و عمده تمرکز آنها هدف قرار دادن جایگاه رهبری است. نیروهای انقلاب بایستی فرمایشات رهبری معظم انقلاب را در سالگرد ارتحال امام مبنای فعالیت خود قرار دهند که وظیفه اصلی ما در این شرایط احیای گفتمان انقلاب و بازخوانی خط امام و رهبری است.

در ابتدای این دیدار دکتر یونس احمدی دبیر شورای استان ایلام و حجه الاسلام والمسلمین شهاب الدین میهن پرست و حاج افراسیاب راسخی از اعضاء شورای مرکزی، گزارشی از روند شکل گیری شورای تبیین گفتمان انقلاب اسلامی و بازخوانی خط امام و رهبری در استان ایلام را ارائه نمودند.

گفتنی است اخیرا شوراهایی با ماموریت تبیین مبانی و آرمان های انقلاب اسلامی و خط امام و رهبری در ۳۰ استان کشور و ذیل دبیرخانه ی مرکزی و در پاسخ به ندای رهبر معظم انقلاب در ۱۴ خرداد ماه امسال، توسط دکتر محمود احمدی نژاد تشکیل شده است. این شوراها در سراسر کشور موظف هستند با فعالیت های تبلیغی نسبت به بازخوانی خط امام (ره) اقدام کنند.

همچنین تمامی اعضای این شوراها از فعالیت انتخاباتی و استفاده از این تشکیلات در فعالیت های سیاسی منع شده اند.

*این خبر توسط خبرنگار ایلام نیوز به میدان ۷۲ مخابره شده است.

 1. ایوب :
  آیا موافقید؟ Thumb up 13 Thumb down 0

  اول ایینکه یه احسنت وافرین به دوستان عزیزم درشورای ایلام و یه تشکر از ایت اله لطفی نماینده محترم ولی فقیه دراستان هم به خاطر وقتی که گذاشتن وهم به خاطر موقعیت شناسی وبصیرت بالایشان ومواضع اصولی و حق مدارانه ایشان

 2. محمدیار :
  آیا موافقید؟ Thumb up 10 Thumb down 0

  افرین برایت اله لطفی پیرو خط امام ورهبری من با اینکه درتهران زندگی میکنم اما همواره خطبه های ایشان را ازکانال استان گوش میکنم پرمحتوی ودشمن کوب وای کاش ایشان نیز امام جمعه تهران بودند درپناه امام زمان باشی

 3. عبدالله امیرتهرانی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  به نظرم آقای لطفی با این موضع گیری به زودی از استان ایلام منتقل خواهند شد!!

 4. مهدی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 7 Thumb down 2

  دوستان این را بدانید که اگر تا الان حضور احمدی نژاد در انتخابات ۹۶ نیاز بوده از الان به بعد حضور او در انتخابات ۹۶ واجبه واجبه واجب است اطمینان داشته باشید اگر احمدی نژاد نیاید حتما روحانی به دور دوم میرود و اگر روحانی به دور دوم برود وای بر ما وای بر ما

 5. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 7 Thumb down 1

  افرین براین نماینده ولایت مدارولی فقیه

 6. حسن رجبی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 9 Thumb down 1

  درودبرآیت الله لطفی امام جمعه انقلابی ایلام

 7. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  درود بر ایت الله لطفی

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: